700TL bütçede soğutma önerisi

Çok yüksel profilli bir RAM o. Ninja 5 sığmaz. Fuma 2 de 700 TL'ye çok o soğutucuya.

SE-234 öneririm. Bütçemi aşarım sıvı soğutma istiyorum dersen de şu var.

Dark rock Pro nasıl hocam? Veya Arctic Freezer, ama Arctic Freezer sığıyor ninja 5 de sığmaz mı mantıken, hem RAM ne alaka ki takacağım fanın RAM'le uzaklığı çok fazla.

Dark rock Pro nasıl hocam? Veya Arctic Freezer, ama Arctic Freezer sığıyor ninja 5 de sığmaz mı mantıken, hem RAM ne alaka ki takacağım fanın RAM'le uzaklığı çok fazla.
Ninja 5'i hiç görmemişsiniz sanırım. :) Freezer 34 600 TL gibi rakamlara alınmaz. Dark Rock Pro 4 en son 904 TL idi. Şu an ne kadar bilmiyorum da o paraya Liquid Freezer 240 veya Galahad 240 var.

Ninja 5'i hiç görmemişsiniz sanırım. :) Freezer 34 600 TL gibi rakamlara alınmaz. Dark rock Pro 4 en son 904 TL idi. Şu an ne kadar bilmiyorum da o paraya Liquid Freezer 240 veya galahad 240 var.

900'e çıkarabilirim. Dark rock Pro iyi midir? Ve sıvı soğutucu istemiyorum.
Ninja 5'i hiç görmemişsiniz sanırım. :) Freezer 34 600 TL gibi rakamlara alınmaz. Dark rock Pro 4 en son 904 TL idi. Şu an ne kadar bilmiyorum da o paraya Liquid Freezer 240 veya galahad 240 var.

Ve ninja 5 12 mm değil mi gayet yetiyor ben mi anlamıyorum acaba.

Thermaltake Frio Extreme öneririm. Kendim kullanıyorum. İşlemci yükte maksümum 40 derecede geziyor. Dark Rock Pro ile benzer. Ancak benimkinde fan kontrolcü de var. Ben de sıvı soğutma sistemlerini pek güvenilir bulmuyorum ve sevmiyorum. Dark Rock Pro 4 veya benimkinden alabilirsiniz. Her ikiside aynı fiyat segmentinde.

900'e çıkarabilirim. Dark rock Pro iyi midir? Ve sıvı soğutucu istemiyorum.

Ve ninja 5 12 mm değil mi gayet yetiyor ben mi anlamıyorum acaba.
RAM'leri kaplıyor. Demek istediğim bu.

1621246196168.png

Geri
Yukarı