700TL civarı anakart onerisi

Eski bir işlemci. Yeni bir Ryzen (AMD) işlemci almak daha iyi bir seçenek olabilir.

Kuusra bakmayın tutuyorum biraz elimde işlemci yok sayalım sadece RAM'ler var ekran kartı olarak idarelik

Eski bir işlemci. Yeni bir Ryzen (AMD) işlemci almak daha iyi bir seçenek olabilir.

Anladım teşekkkür ederim şimdi elimde sadece 16 GB 3200MHz RAM'ler var sayalım 2500 TL bütçeyle ne alabilirim kartı idarelik olarak GT1030 alın dediler ama APU daha iyi olur diyorsanız eğer APU yapalım sizide yoruyorum kusura bakmayın

Haklısınız şimdi elimde sadece 8x2 3200 RAM'ler var sayalım 2500 TL bir bütçeyle ne gibi parçalara alabilirim. Ekran kartı olarak idarelik 1030 alın dediler ama APU'lu sistem daha iyi olur diyorsanız eğer APU yapalım.
kusura bakmayın 3 4 kere yazmış neden anlamadım

Son düzenleme:
Güncel bir APU sistem için:

Evet Apu toplamaya çalış şu an için. Ryzen 3 4300GE bi incele istersen 1375tl, belki temiz ikinci el daha uygun bulabilirsin. Eğer aşıyorsa başka bir arkadaşın dediği gibi 2200G düşünebilirsin sıfırı 850tl. Anakartlar zaten yazılmış.

Geri
Yukarı