700TL civari klavye önerisi

Ulan adam e yosso klavyeye dandik demiş ya daha da bir şey demiyorum. Attığınız Gamebooster klavye hakkında fikrim yok muhtemelen iyi değildir ama bu markanın bazı modelleri iyi olabiliyor yine de adamın bütçesi varken E yosso alması daha mantıklı kullandığı switchler kaliteli ve hot swap gibi güzel özellikleri var. Ayrıca Redragon'un alt markası diye biliyorum bilip bilmeden konuşmayalım.
Fiyatına göre iyi ışıkları yüksek tuşların üstü silinmiyor yazılımı yok ama klavyeden kombinasyonla bayağı renk değiştirebiliyorsunuz

Hocam niye disslike atıyorsunuz? Game Booster gayet kaliteli E Yosso gibi ne olduğu bilinmeyen dandik Japon markasından iyidir.

Markası belli değil plastiği çok kalitesiz birkaç güne yazıları silinir. Böyle dandik marka almaktansa bilindik marka almak daha mantıklı.
Şaka gibiler cidden bitmiyorlar biri diyor ardından biri çıkıyor. Kardeşim bilmiyorsanız yorum yapmayın basit.

Markası belli değil plastiği çok kalitesiz birkaç güne yazıları silinir böyle dandik marka almaktansa bilindik marka almak daha mantıklı.
Tamam, konu sahibi sirf yay sesi duymak istiyorsa GameBooster tercih etsin. Klavye nedir, nelerden olusur daha bunlari bilmeden yorum yapiyorsunuz. Z11 dandikmis... 🤣

Son düzenleme:
Kesinlikle E-Yooso Z11. Konu kapanmıştır hocam.

Markası belli değil plastiği çok kalitesiz birkaç güne yazıları silinir. Böyle dandik marka almaktansa bilindik marka almak daha mantıklı.
E-Yooso mu dandik? Yazıları silinir derken? PBT'den haberiniz yok sanırım? Klavyeden anlamıyorsunuz burada konuşuyorsunuz. Markası belli değilmiş... 🤣

GameBooster mı belli? Sırf yay sesi. Outemu switch...

Aynen dostum Game booster bilindik marka :D

Bir konuyu bilmiyorsanız susacaksınız bu kadar basit. İnsanların cebindeki üç kuruş parayı yanlış ürünlere harcatıp haklarına girmekte çok başarılısınız ikinizi de tebrik ederim.

Daha demin GameBooster'ı ölümüne kadar savunan kimdi? E-Yooso'ya kötü diyen kimdi? Önerilerimizi karalayıp GameBooster öneren kimdi? Biz sana anlatıyoruz, yok işte "E-Yooso kalitesiz, japon malı, çöp, 2 güne yazıları silinir.' falan diyorsun. Kötü dediğin marka RedDragon'un alt markası.

Kusura bakmayın internet sorunu yüzünden bakamadım. Bu fiyat aralığında dandik mekanik klavye yerine membran klavyede tercih edebilirim.

Kusura bakmayın internet sorunu yüzünden bakamadım. Bu fiyat aralığında dandik mekanik klavye yerine membran klavyede tercih edebilirim.
E-Yooso Z11 dandik değil hocam. Gayet iyi. Stoklar bitmeden alın. Kaçırmayın.

Geri
Yukarı