700TL ikinci el sistem önerisi

• Kasa: Dark N10 (2 sene önce değiştirdim)
  • PSU: Aerecool kcas 600w 80+ bronze (2 sene önce değiştirildi)
  • Ekran kartı: hd 4850 var idi stabil çalışmadığı için çöpe attım gtx 1060 ile denedim sonra cs ve lol de sorunsuzdu pubgde 40-50 fps lowda pek stabil değildi gta v de 60-80 fps stabildi sonra ekran kartımı sattım 1-2 ay sonra şuan ekran kartım yok onboard kullanıyorum sadece lolde denedim aşırı team fightta fps drop yiyor 60 dan 40 gibi bu pcnin hakkı gtx 1050 olur oyun oynayacaksanız. şuan ekran kartı yok onboard
  • İşlemci: i5 3450 3.1 GHz 3.5 turbo
  • Anakart: Gigabayt H61M-S2PV
  • RAM: (1x) 8 GB DDR3
  • sistem:w10 orjinal geçiş döneminde alındı
  • HDD: Toshiba 7200 rpm 500 GB + 250 gb taşınılabilir eski hdd mi söküp içine taktım
  • pcyi 4-5 sene önce satın aldım her sene macununu vb değiştirdim stock fanı değiştirip farklı bir fan taktım 2 sene önce stock fan hala mevcut
  • Kısaca iyi baktım bilgisayarıma şuan hala kullanıyorum evime gelip kullanıp inceleyebilirsiniz şuan sizin başlığınızı görüp yazma gereği duydum her bilgiyi paylaştım herhangi bir yerde ilanım mevcut değil
  • istanbulda oturuyorum.
  • ilgilenirseniz geri dönün bana :)

Dosya Ekleri

• v2.jpg
    v2.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 59
  • v1.jpg
    v1.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı