700TL İnternette Gezmek ve Film İzlemek İçin Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Halil Batır

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside güvenli bir marka değil. 300TL daha katabiliyorsanız ASUS`un Transformer Book`larından 999TL olanı vardı. Öbür türlü tablet olarakta kullanacak ve çok iyi bakarım derseniz Casper, öbür türlü Hometech.

Tamam işte. Bende A101 e Hometech 400 TL ye geliyor dedim. Arada 200 TL fark var.
Yani Hometech almam sorun değil dimi. Dediğim gibi sadece film video izleyeceğim.

İkiside güvenli bir marka değil. 300TL daha katabiliyorsanız ASUS`un Transformer Book`larından 999TL olanı vardı. Öbür türlü tablet olarakta kullanacak ve çok iyi bakarım derseniz Casper, öbür türlü Hometech.
Dediğini anladım fakat sadece film video izleyeceğim için 1000 TL para falan çok geliyor. Dediğim markaları alsam sorun olur mu ki çok fazla.

Dediğini anladım fakat sadece film video izleyeceğim için 1000 TL para falan çok geliyor. Dediğim markaları alsam sorun olur mu ki çok fazla.
Aslında gerçekten 1000TL fazla fakat bilgisayar kalitesiydi servisiydi derken baya sıkıntı çıkarabilirler. Genel olarak Hometech daha iyi sanırım. Turk Telekom`da taksit yapıyorlar sanırım aynı bilgisayara.

Yani Hometech almam sorun değil dimi. Dediğim gibi sadece film video izleyeceğim.

Alabilirsin. 1080P görüntüde sıkıntı yaratmaz, ama 2K unut. Zaten ekranı da 1080P değil. 720P de iyi bir görüntü izlersin. Televizyona bağlarsan 1080P izlersin. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı