Çözüldü 700TL Kamp çadırı önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NITRO

Kilopat
Makaleler
4
2 kişilik ( 2 kişininde sıkışmayacağı sağa sola rahatça dönebileceği ve içinde oturup vakit geçirebileceği) su geçirmez, sağlam ve dayanıklı bir çadır alacağım. Fiyat bazında 700 TL ye kadar çıkabilirim. Bilenler önerilerde bulunabilir mi?

Çözüm
Hocam 3 kişilik ve üstü çadırlara bakmanızı öneririm. İki kişiliklerde genelde 2 mat kadar alan oluyor. Şu modele bakabilirsiniz. Daha önce kullanmıştım oldukça kullanışlı bir çadır:
Hocam 3 kişilik ve üstü çadırlara bakmanızı öneririm. İki kişiliklerde genelde 2 mat kadar alan oluyor. Şu modele bakabilirsiniz. Daha önce kullanmıştım oldukça kullanışlı bir çadır:

Çözüm
2 Kişilik ( 2 kişininde sıkışmayacağı sağa sola rahatça dönebileceği ve içinde oturup vakit geçirebileceği) su geçirmez, sağlam ve dayanıklı bir çadır alacağım. Fiyat bazında 700 TL'ye kadar çıkabilirim. Bilenler önerilerde bulunabilir mi?

KAMP ÇADIRLARI, TENTELERİ - FRESH&BLACK ÇADIR bu size rahat rahat yeter zaten 3 kişilik yazmışlar siz 2 kişi olduğunuzdan rahat rahat yeter.

Önerilerinizi dikkate alarak sanırım Fresh & Black modelini alacağım. İncelemeleri izledim ve izlerken farkettim ki geçen sene kumsala çadır attığımızda kullandığımız çadırlardan biri buydu ve içi gerçekten karanlık ve çok genişti. Arkadaş şuan yurt dışında olduğu için kendisine soramadım, Teşekkür ederim tekrardan, aradığım çadırı buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı