700TL Kasa Önerisi

Bence sormanız hata tabiki bu kasa.

Asus IN-WIN 303 Siyah ATX Kasa Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Hiç konuşmayacağım. Şu video her şeyi açıklıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hava akışı iğrenç bir kasa. Bununla ilgili konu açılmışıtı kasanın ön tarafını delip hava akışı yapmaya çalıştılar. 😁

Son düzenleme:
Dark N10 aldım baya memnunum malzeme kalitesi fanları sessizliği. Arkadaşımla aynı sistemi topladık birebir. CoolerMaster Masterbox Lite5 aldı. Ondan daha düşük sıcaklık alıyorum. Ben 3200mhzde çalıştırıyorum ramleri o ise 2666'da siz hesap edin artık.
Sizin aldığınız tam olarak hangi model bende düşünüyorum bütçe olarak o fiyata alınabilir.

Dark N10 aldım baya memnunum malzeme kalitesi fanları sessizliği. Arkadaşımla aynı sistemi topladık birebir. CoolerMaster Masterbox Lite5 aldı. Ondan daha düşük sıcaklık alıyorum. Ben 3200mhzde çalıştırıyorum ramleri o ise 2666'da siz hesap edin artık.
RAM MHz'si ile kasanın ne alakası var ? Madem birşey bilmiyorsunuz cevap yazmak için cevap yazmayın. Bütçe 700 TL gibi bir rakam siz gidip DARK dene markayı öneriyorsunuz.

Bu arada kesinlikle Phantex P350X öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı