700TL PSU ve kasa önerisi

Teşekkürler! Aslında Corsair 550W kasasını düşünüyordum. İncehesap’da 770 TL gibi bir fiyattaydı. O nasıl bir kasa? İndirim kovalayıp alabilirim.
PSU olarak HV Pro biraz daha iyi bir model. Kasa olarak SPEC-Delta RGB'den bahsediyorsan, hava akışı Diamond Pro ile hemen hemen aynı. SPEC-05'den bahsediyorsan, uzak dur, hava akışı kötü.

PSU olarak HV Pro biraz daha iyi bir model. Kasa olarak Spec-Delta RGB'den bahsediyorsan, hava akışı Diamond Pro ile hemen hemen aynı. SPEC-05'den bahsediyorsan, uzak dur, hava akışı kötü.

SPEC-05'den bahsediyordum. HV Pro netsipariş.com diye bir sitede 400 TL ama siteye güvenebilir miyim acaba?

SPEC-05'den bahsediyordum. HV Pro netsipariş.com diye bir sitede 400 TL ama siteye güvenebilir miyim acaba?
SPEC-05 ise almayın, attıklarım daha iyi. Site hakkında Şikayetvar'da şikayetler var, siz karar verin:
Ancak dolandırıcı değillermiş, ürün göndermeme falan yapmıyorlar yani.

SPEC-05 ise almayın, attıklarım daha iyi. Site hakkında Şikayetvar'da şikayetler var, siz karar verin:
Ancak dolandırıcı değiller miş, ürün göndermeme falan yapmıyorlar yani.

Güvenilir bir siteye benziyor teşekkürler. En kısa sürede almayı planlıyorum. GT 1030'u besler değil mi? Yanında da GT 1030 almayı planlıyorum.

Merhabalar, yakın vakitte bir kasa almayı düşünüyorum fakat ne almam gerektiğini bilmiyorum. Elimde 700TL gibi bir bütçe var. Fazla aşmazsanız sevinirim. En fazla 50 TL aşabilirim. Değecekse biraz daha olabilir. Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
Aşağıda belirtiğin sisteme mi kasa bakıyorsunuz hocam sisteminiz nedir.?

Aşağıda belirtiğin sisteme mi kasa bakıyorsunuz hocam sisteminiz nedir?

GA-H110M-S2
i3 6100
G.Skill Ripjaws V 16 GB(2x8GB) 3200MHz RAM
GT 1030(almayı planlıyorum) ve bu ikisini almayı planlıyorum.

Son düzenleme:
300 Watt pusu yeter.

Dark Diamond mu daha iyidir yoksa bu MSI 100M mi? Aradaki fiyat farkına değecek midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı