700TL klavye önerisi

BerkerM

Hectopat
400-700TL arası klavye arıyorum. Birkaç tane buldum fakat farklı seçeneklere de açığım. Mavi olmazsa güzel olur. Aklımda XPG Summoner, MSI GK50 ve Logitech G-512 Romer G veya brown var. Logitech'teki Switch'ler hakkında pek bilgim yok, güzel midir? XPG Summoner'de sadece mavi Switch var sanırım, stok beklemek ne kadar mantıklı? Hangisini önerirsiniz?

Romer G Switch önermem.

Kailh Box White:

Kailh Red:

400-700TL arası klavye arıyorum. Birkaç tane buldum fakat farklı seçeneklere de açığım. Mavi olmazsa güzel olur. Aklımda XPG Summoner, MSI GK50 ve Logitech G-512 Romer G veya brown var. Logitech'teki Switch'ler hakkında pek bilgim yok, güzel midir? XPG Summoner'de sadece mavi Switch var sanırım, stok beklemek ne kadar mantıklı? Hangisini önerirsiniz?

Aorus K1 önerebilirim. MX Red Switch kullanıyor.

Cherry Mx Red switch;
Kailh Brown switch;
Kailh low profile switch;

Cherry Mx Red switch;
Kailh Brown switch;
Kailh low profile switch;
Aorus K1 önerebilirim. MX Red Switch kullanıyor.
Romer G Switch önermem.

Kailh Box White:

Kailh Red:
Msi gk50 ve aorus k1 aklıma yattı. Msi'da low profile ve normali arasındaki fark ne oluyor ? Ve k1e fazladan para vermeye değer mi, msi 520tl, k1 670 tl.

MSI GK50 ve Aorus K1 aklıma yattı. MSI'da Low profile ve normali arasındaki fark ne oluyor? Ve k1e fazladan para vermeye değer mi, MSI 520TL, K1 670 TL.

K1 vermeye değer. En ucu ve fiyatına göre en iyi klavyelerden. En güzel tarafı Cherry MX Red Switch kullanması. Low profile daha kısa tuş uzunluğu demek.

Geri
Yukarı