700TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
700

badfear1907

Centipat
Daha fazla  
Şu an aklımda 500TL'ye HS50Pro alıp geçmek de var ama eğer değecekse bütçeyi 700'e de çıkartabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. ( @enonertetanem hocam özellikle sizin )
Not : Anakartım Asus Prime B450m

Cloud Silver daha iyi tabii ki de ama iade etme durumu olma ihtimaliyle uğraşmak istemiyorsan Cloud Stinger da üzmez.
teşekkürler hocam
Kankam bunu kullanırdı ve bana tavsiye ederdi.
hocam steelseries arctis serisinde 1ve3'e parasına değmez diyolardı o yüzden çekiniyorum biraz

Şu an aklımda 500TL'ye HS50Pro alıp geçmek de var ama eğer değecekse bütçeyi 700'e de çıkartabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. ( @enonertetanem hocam özellikle sizin )
Not : Anakartım Asus Prime B450m
SteelSeries Arctis 3 Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı
Sesin geldiği yönü çok daha rahat anlayabileceğin ses sistemi, sabit mikrofonu ve ergonomik yapısı sayesinde oyun performansın oldukça artacak.
Logitech G G432 Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı
Sesin geldiği yönü yedi farklı noktadan çok daha rahat anlayabileceğin 7.1 ses sistemi, ergonomik yapısı ve geliştirilmiş mikrofonu sayesinde oyunlardaki performansın artacak.
Razer Electra V2 Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı
Kaliteli malzemeye sahip ve sesin geldiği yönü çok daha rahat anlayabileceğin 7.1 ses sistemi kullanıyor. Ergonomik yapısı sayesinde de uzun süre kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı