700TL kulaklık önerisi

mizzy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem MSI RX 6800 Gaming Z Trio 16GB | Ryzen 5 7600 | 16 GB 5600 MHz DDR5 Ram | Monitör Dell S2721DGFA 27" 2K 165hz IPS | Klavye Theory TH80 Pro |
Merhaba arkadaşlar. Oyun ve müzik için ses kalitesi tatmin edici ürün önerilerinizi bekliyorum. Benim için müzik önemli çünkü elektrogitar da çalıyorum ona da takacağım.
Max 700TL olması gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar bütçe varken Kraken tercih edilmemeli BlackShark'a göre çok daha düşük model.

Sürücüleri arasında pek fark yok diye biliyorum. Attığınız model ile USB 7.1 olan Kraken'in sürücüleri aynı sanırım. Aynı seride Kraken TE'nin sürücüsü 50mm sadece. Tabii attığım model Lite modeli ne gibi farklılıklar var bilmiyorum. Normal Kraken X ile v2'nin fiyatları yakın zaten.

Sürücüleri arasında pek fark yok diye biliyorum. Attığınız model ile USB 7.1 olan Kraken'in sürücüleri aynı sanırım. Aynı seride Kraken TE'nin sürücüsü 50mm sadece. Tabii attığım model Lite modeli ne gibi farklılıklar var bilmiyorum. Normal Kraken X ile v2'nin fiyatları yakın zaten.

BlackShark varken hangi modele denk geliyorsada yine de Kraken tercih edilmemeli.
Te ile V2 X karşılaştırmıyorum tabii ki.

BlackShark varken hangi modele denk geliyorsada yine de Kraken tercih edilmemeli.
Te ile V2 X karşılaştırmıyorum tabii ki.
"CS:GO oynarken 7.1 özelliğini aktif ettiğimde önden atış yapan adamın silahı sesi arkadan geliyor" böyle bir yorum yapılmış ve mikrofonu kötü diyenler var sizce nasıldır?

" CS:GO oynarken 7.1 özelliğini aktif ettiğimde önden atış yapan adamın silahı sesi arkadan geliyor" böyle bir yorum yapılmış ve mikrofonu kötü diyenler var sizce nasıldır?

Mikrofonu bazı 3000 TL'lik kulaklıklardan bile daha iyi onu söyleyeyim.
7.1 özelliğinde öyle bir sorun yok ses yongasıyla alakalı bir hata muhtemelen.

Mikrofonu bazı 3000 TL'lik kulaklıklardan bile daha iyi onu söyleyeyim.
7.1 özelliğinde öyle bir sorun yok ses yongasıyla alakalı bir hata muhtemelen.
Teşekkür ederim. Dediğim gibi müzik benim için çok önemli müzik konusunda da işimi görür değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı