700TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
500-750
Hocam 104den 108e geçmeye ne gerek var? Kullanın o halde. O klavye o fiyatları hak etmiyor.
hocam nerdeyse 5-6 yıldır kullanıyorum artık eskidi ve bazı tuşlar çift basmaya başladı şuana kadar gayet memnundum ve ck 108 e 450 tl çok fazla değil gibi geldi bana.600 700 liralık içime sinmeyen bi klavye almasam daha iyi olur gibi düşündüm.

hocam nerdeyse 5-6 yıldır kullanıyorum artık eskidi ve bazı tuşlar çift basmaya başladı şuana kadar gayet memnundum ve ck 108 e 450 tl çok fazla değil gibi geldi bana.600 700 liralık içime sinmeyen bi klavye almasam daha iyi olur gibi düşündüm.
Hocam blue switch istediğinizden eminseniz boşuna ona 470 vermeyin. Çok daha uzun ömürlü ve çift tıklama sorunu yapamayacak bir klavye bırakayım. Kendim de alacağım büyük ihtimalle.
Yurt dışı fiyatı 90 dolar kendisinin. iyi değerlendirin.

Blue Switch;
Red Swtch;
Dostum xpg summonerin red switch versiyonuna bakıyordum. Siz attığınızda red switch versiyonu var mıydı stoklarda ?

Optik anahtarlı Bloody B870R öneririm. Kullanıyorum. Biraz araştırırsan optik anahtarlı klavyelerin mekaniklerden hız ve dayanıklılık konusunda daha iyi olduğunu görürsün. Diğer markaların da var optik anahtarlı modelleri var.

Geri
Yukarı