700TL Mekanik klavye önerisi

Bütçe
700

shollessu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir klavye arıyorum ve maksimum 700TL bütçem var. Klavyenin tuş sayısı ve RGB olup olmaması önemli değil. Tek önemli olan Switch'lerin ve ürünün kalitesi. Daha önce Ajazz AK33 kullanmıştım onun tarzı hoşuma gidiyordu.

Merhaba. Yeni bir klavye arıyorum ve maksimum 700TL bütçem var. Klavyenin tuş sayısı ve RGB olup olmaması önemli değil. Tek önemli olan Switch'lerin ve ürünün kalitesi. Daha önce Ajazz AK33 kullanmıştım onun tarzı hoşuma gidiyordu.

Rampage'in KB-R8 modelini senelerdir kullanıyorum mennunum isterseniz incelemesine bakabilirsiniz ama daha iyileri bulunabilir gene de göz önünde bulunsun diye söylemek istedim.

Rampage, Gamebooster, Gamepower gibi markaların klavyelerinden uzak durun hocam. Şu an bu bütçeye uygun T60 var bir tek. Bütçe artarsa 1070TL'ye DK61e var. Her şeyin fiyatı artmış.

Rampage, Game Booster, Gamepower gibi markaların klavyelerinden uzak durun hocam. Şu an bu bütçeye uygun T60 var bir tek. Bütçe artarsa 1070TL'ye DK61e var. Her şeyin fiyatı artmış.

Bir alt modeli olan 61SE var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı