700TL Telefon Önerisi

Telefoncu ? Ne telefoncu ? Telefoncu diye yeni bir meslek mi çıktı ? Bilgisiz olan sensin. Senin dediğin markalardan kötü bir telefon alsan da 2-3 yıl rahat rahat kullanır mısın ? Ne kadar saçma yorumlar yapıyorsunuz. Seni tanımıyorum sonuçta ama yazdıklarına bakarsak evet senden iyi bildiğim kesin.
Çok komiksin güzel kardeşim. Saydığın markaları alıp macera yaşamaktansa bilindik sağlam markaları alıp keyfini çıkartması daha mantıklı değil mi? Haddini fazla aşma bu arada herkes böyle yanaşmaz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yardım amaçlı öneride bulunduğunuz, fikrinizi beyan ettiğiniz için teşekkür ederim ama şu anda macera yaşama güvenli takıl diyerek önerdiğiniz markalardan birisinin en son çıkardığı telefonlar patladığı için geri toplandı milyarlar kaybettirdi.
Markaya (Samsung'dan bahsediyorum) bir diğerinin 1.500lira'dan aşağı alınacak telefonu yok. Apple Lg'nin ucuz bir telefonunu kullandım keşke kullanmasaydım, G3 çok güzel dediler amiral gemisi yaptılar bir dönem 2k olan ekranının ve Android'in altından kalkamıyor.

Telefon satan birisi olarak kendinizi güncellemek ve biraz daha bilgi edinmek isteyebilirsiniz sattığınız mal üzerine çünkü her malı satanın ustası malı satan kişi olsaydı bakkal bilgisayarcılar olmazdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo K5 ve K5 Plus güncelleme almayacağı belli modeller en azından güncelleme alacağı ile ilgili bir kesin bilgi sizde araştırın ancak yoksa , tutup 2017 senesinde Android 5.1 alet almanın anlamı yok.
Android 6.0 veya 6.0 güncellemesi alacağı kesin olan modelleri seçiniz. Ne fark var falan diyeceksiniz ama adamlar 1-2 sene sonra eski Android sürümlerine uygulama desteğini kesiyor birçok uygulama geliştiricisi bunu yapıyor. Bunu da dikkate alın telefon alırken.

Özellikle güncelleme almış modelleri tercih etmenizi öneririm Sony üstünden örnek vereyim Xperia C4 modeline güncelleme veriyordu güya bütün dünya aldı güncellemeyi Türkiye'ye daha yok, 1 sene geçti hesap edin.

Xperia E5 de önermiyorum 1.5 GB Ram kimseye yetmez abi. Asgari 2 GB Ram 16 GB dahili hafızalı modeller tercih edilmeli, o 1.5 GB Ramin de bir kısmını sistem tüketecek zaten sürüneceksin. Yarın öbür gün o sığmıyor bu sığmıyor telefon çok donuyor Android dandik İOS süper konuşmaları geçiyor sonra.

Bütçeni biraz arttırıp 800 TL Lenovo Moto G4 modeline bakabilirsin internet üzerinden, tasarım olarak da gözüme hoş geldi tabi herkesin zevki kendine.

Son düzenleme:
Hocam yardım amaçlı öneride bulunduğunuz, fikrinizi beyan ettiğiniz için teşekkür ederim ama şu anda macera yaşama güvenli takıl diyerek önerdiğiniz markalardan birisinin en son çıkardığı telefonlar patladığı için geri toplandı milyarlar kaybettirdi.
Markaya (Samsung'dan bahsediyorum) bir diğerinin 1.500lira'dan aşağı alınacak telefonu yok. Apple Lg'nin ucuz bir telefonunu kullandım keşke kullanmasaydım, G3 çok güzel dediler amiral gemisi yaptılar bir dönem 2k olan ekranının ve Android'in altından kalkamıyor.

Telefon satan birisi olarak kendinizi güncellemek ve biraz daha bilgi edinmek isteyebilirsiniz sattığınız mal üzerine çünkü her malı satanın ustası malı satan kişi olsaydı bakkal bilgisayarcılar olmazdı.
Boşverin hocam cevap vermeye değmez. Lütfen bunun gibi kişilerin yorumlarını dikkate almayın bence. Sizi yanlış yerlere saptırıyorlar. Ayrıca Lenovo, Asus gibi markaları kötüledi ya bende daha bir şey demiyorum valla.

Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bu hafta içinde K5 veya Idol 3'ten birini alacağız galiba. Başka önerilerinize de hala açığım ama o ikisi de içime sindi.

@Barış Tolon @M. Samet @Enis Can Ceyhan

Teşekkür ederim hocam.

Üstüne biraz daha koyup K5 Note alabilirsiniz. Bir de özellik olarak S1 Lite K5 Plus'tan daha iyi. Idol 3'ü hiç bilmiyorum o yüzden onun hakkında yorum yapamayacağım. Hangisini alırsanız şimdiden hayırlı olsun :)

Çok komiksin güzel kardeşim. Saydığın markaları alıp macera yaşamaktansa bilindik sağlam markaları alıp keyfini çıkartması daha mantıklı değil mi? Haddini fazla aşma bu arada herkes böyle yanaşmaz. :)

Bence pahalı malı satmaya çalışmak sizin ruhunuza işlemiş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı