70TL Mouse önerisi

22.02'de onay kodu gelmişti telefona foruma geç yazdım haftaya cumayı beklemek mantıklımı bir de mouse un 90 TL olacağını nasıl öğrendiniz?
Gecenin yıldızı yazıyor, 219 TL'lik mouse'u 89 TL'ye almak istermisiniz? yazıyordu, Saat 22:00'a yaklaştığı zaman ürünü görüyorsun, ürünü sepete ekledim ve indirimin başlamasını bekledim, başladıktan sonra şipşak alıverdim.

Bu bilgiyi nereden aldınız doğru çıktı ama mouse u alamadım ne yazık ki bu işin içinde bir iş var sipariş vere tıklıyorum her şey tamam bilgileri giriyorum onay kodunu girince donuyor 2 kere aynı şey oldu acaba haftaya mı beklesem 110 TL bütçem var.

Bütçenizi tam olarak söyler misiniz? Konuyu açarken 70TL yazmışsınız bütçenize sonradan 110TL diyorsunuz ona göre mouse önereyim size.

4-5 yıldır benimle bu tür fare. Hiçbir sıkıntısı yok hâlâ kullanıyorum. Sıkıntıdan sayarsanız bir tane var, o da ışıklar farklı farklı renk yanıyordu şimdi sadece kırmızı yanıyor ve sadece hareketliyken yanıyor. Başka bir sorunu yok. Onca kez sinirlenip vurmuşumdur sertçe ve kablosunu çeken, portunu sürekli tak çıkar yapan biriyim ama cidden sorunsuz.

Umarım nazar değmez.

Pişman olmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı