710M Sürücü Güncelledikten Sonra Oyunlarda Siyah Ekran Sorunu

odesa

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu doğru yere mi açtım ya da bu başlık daha önceden var mıydı bilmiyorum ama bir konuda yardımınız lazım. Bu sorunu H1Z1'de de yaşıyorum ama Counter-Strike: Global Offensive üzerinden gideceğim. Oyunu yıllardır sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Ta ki 710M ekran kartına sahip dizüstü bilgisayarımın sürücüsünü güncelleyene kadar. Güncelledikten sonra GeForce Experince adeta bilgisayarın kontrolünü eline aldı, hiçbir ayarı değiştiremiyorum. CS:GO'ya girdiğimde oyun içindeyken rastgele bir anda ekran siyah kesiliyor; üstelik sadece görüntü kapanmıyor, hareket edemiyorum ve ses de kesiliyor. Oyundan aldığım bütün zevk, adeta uzaklara uçuyor. Bu arada belirtmemin faydası olur mu bilmem ama oyun 8x MSAA ile açılıyor ve bunu kapatırsam ekranda beş altı renkli çizgi yanıp yanıp sönüyor. Kısa bir süre içerisnde cevap alabilirsem çok müteşşekir kalacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer sorunu bende yaşamaktayım 720M ekran kartı olan dizüstü bilgisayarım var. Son gelen güncellemeden sonra oyunlarda aniden kararma oluyor aynı zamanda ses de gidiyor 10 saniye sonra kendine geliyor,yıllardır oynadığım oyunlar kaldırmama gibi bir durum söz konusu değil..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı