72 level LoL hesabı ne kadar eder?

Swaglikeohio

Hectopat
Konudan anlamadığım için bilen birisi var ise sormak istiyorum.

72 level hesap.
100k Master, 100k Yasuo'su var.
İçinde üç kostüm var. Seçilmiş Master, arcane VI ve Jayce 6400 turuncu öz, kod adı Fiora, ejderbıçak Talon ve çıra Maokai öz şeklinde.
3600 küsur mavi öz var ve hesap unranked, hiç ranked girilmemiş temiz hesap. Elohell gibi bir durumu da yok.

Bu hesap kaç lira eder?

Son düzenleyen: Moderatör:

72 level hesap.
İçinde üç kostüm var. Seçilmiş Master, arcane VI ve Jayce 6400 turuncu öz, kod adı Fiora, ejderbıçak Talon ve çıra Maokai öz şeklinde.
3600 küsur mavi öz var ve hesap unranked, hiç ranked girilmemiş temiz hesap. Elohell gibi bir durumu da yok.

Bu hesap kaç lira eder?
Hocam bir şey etmez.

72 level hesap.

Bu hesap kaç lira eder?
50 TL

72 level hesap.

Bu hesap kaç lira eder?
Hocam 60TL üstü etmez gibi duruyor. İçerisindeki kostümler fazla değerli değil, zaten kostüm almak artık çok kolaylaştı insanlar kostümlü hesaplara para vermekten kaçınıyor.

Öylesine açmıştım konuyu zaten, bi 20 30 ediyor ise satmayı düşünüyordum. Başka hesabım da var ona devam edeceğim sadece.

Cidden o kadar fazla eder mi?
Çok zor bir ihtimal de olsa 50-60 civarına satabilirsiniz gibi. Onu da bir arkadaşınız anca alır sanırsam.

Hocam 60TL üstü etmez gibi duruyor. İçerisindeki kostümler fazla değerli değil, zaten kostüm almak artık çok kolaylaştı insanlar kostümlü hesaplara para vermekten kaçınıyor.

Çok zor bir ihtimal de olsa 50-60 civarına satabilirsiniz gibi. Onu da bir arkadaşınız anca alır sanırsam.
40 Liraya ilan koymak mantıklı mı sizce?

Hiç ranked girilmemiş fresh yani taze hesaplar 25-30 lira civarına satılıyor. Sendeki skin ve mevcut şampiyonlarıda göz onunda bulundurursak 50-60 liraya gider.

50 lira anca eder çünkü seviyenin ve karakter puanının parasal değeri yok. Zor bulunan ve pahalı kostümler bolca mavi ve turuncu öz olsaydı o zaman hesabın değeri olurdu sizin satabileceğiniz maksimum ücret 40-50 arası.

Geri
Yukarı