7200 TL Bütçeli Monitör Ve Kasa Hariç Sistem Toplama

SSD'yi Samsung 850 EVO öneririm. Başka da bir sıkıntısı yok, gayet güzel duruyor. Şimdiden hayırlı olsun. @Neko @Nazım Paşa siz de bir yardım etseniz iyi olur hocam.
Teşekkür ederim çok daha iyileri sizin olur umarım. Diğer arkadaşlarında görüşlerini bekliyorum :)

Anladım bu bütçeyle M.2 SSD'den şaşmamalıyım o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde M2 SSDlerin 6000lere çıkması gerekiyor ancak, Anakart üreticileri ve dolaylı olarak işlemci üreticilerinin geri kalmışlığı yüzünden bu sayı 3000'i geçemiyor.

Normalde M2 SSDlerin 6000lere çıkması gerekiyor ancak, Anakart üreticileri ve dolaylı olarak işlemci üreticilerinin geri kalmışlığı yüzünden bu sayı 3000'i geçemiyor.
Ryzen en azından yenilikçi bir adım attı, bu takdire ve desteklemeye değer. Bakarsınız dediğiniz gibi olur zamanla.

Hayır, her M.2 SSD öyle değil. NVME SSD'ler öyle. Normal bir kullanıcı için SATA III SSD'ler yeterli ama tabii onlar da alınabilir. Bence elinizdeki monitörü elden çıkarıp yeni bir monitör ve sistem alın.

Hayır, her M.2 SSD öyle değil. NVME SSD'ler öyle. Normal bir kullanıcı için SATA III SSD'ler yeterli ama tabii onlar da alınabilir. Bence elinizdeki monitörü elden çıkarıp yeni bir monitör ve sistem alın.
Sanırım 4K destekleyen bir monitör almamı istiyorsunuz aslında bunu düşünmedim değil. İmzanızdan da çekinip konu içinde farklı şeyler soruyorum fakat G-Sync ve FreeSync nedir ne işe yarlar benim kullandığım monitör hangisini destekliyor ?
Sanırsam Amd ekran kartları FreeSync, Nvidia ekran kartları G-Sync destekliyordu ama hala ne işe yararlar bilmiyorum.

Ekrandaki yırtılmaları önlüyor. Şöyle göstereyim,

var.jpg
yok.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı