7200TL monitör tavsiyesi

Bütçe
7200

nebulouscookies

Centipat
Daha fazla  
Selamlar,
Birkaç saattir monitör almak adına araştırmalar yapıyorum ve birkaç monitör arasında kalıp olumlu/olumsuz yönlerini inceliyorum. İncelemeler sonrasında oluşan bazı fikirler kafamda olmakla birlikte genel olan sizlerin de önerisini almak istiyorum. Monitörde beklediğim genel özellikler IPS veya VA Panel olması ve 2K-165HZ kategorilerini içermesidir.

Ayrıca üzerine düşündüğüm monitör ;

Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar renklendirme durumunu ve genel önerilerini yaparsanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,
Birkaç saattir monitör almak adına araştırmalar yapıyorum ve birkaç monitör arasında kalıp olumlu/olumsuz yönlerini inceliyorum. İncelemeler sonrasında oluşan bazı fikirler kafamda olmakla birlikte genel olan sizlerin de önerisini almak istiyorum. Monitörde beklediğim genel özellikler IPS veya VA panel olması ve 2K-165Hz kategorilerini içermesidir.

Ayrıca üzerine düşündüğüm monitör;

Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar renklendirme durumunu ve genel önerilerini yaparsanız sevinirim.

Sisteminiz?

Selamlar,
Birkaç saattir monitör almak adına araştırmalar yapıyorum ve birkaç monitör arasında kalıp olumlu/olumsuz yönlerini inceliyorum. İncelemeler sonrasında oluşan bazı fikirler kafamda olmakla birlikte genel olan sizlerin de önerisini almak istiyorum. Monitörde beklediğim genel özellikler IPS veya VA panel olması ve 2K-165Hz kategorilerini içermesidir.

Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar renklendirme durumunu ve genel önerilerini yaparsanız sevinirim.

Monitör hakkında pek bilgi sahibi değilim ama alırsanız 32 inç olanı alın almışken.

Sistemim bu şekilde

SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk
GSKILL 16GB (2x8GB) Trident Z Neo RGB 3600MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram
INTEL Core i7 10700K 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 İşlemci
MSI MEG Z490 ACE 4800MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 Wi-Fi ATX Anakart
MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı 1 X SANDISK 1TB Ultra NVMe M.2 SSD (2400MB Okuma / 1950MB Yazma)
COOLER MASTER MWE 750W 80+ Bronze V2 2xEPS 120mm Fanlı PSU 1 X NZXT H510 ELITE RGB
COOLER MASTER MasterLiquid ML120L V2 RGB 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Selamlar,

7200TL'ye 2K 60 +240Hz monitör bulabilirsiniz tabii sizin kararınız tek monitör yerine 2 monitör işinize yarayabilir.

Son düzenleme:
Selamlar,
Birkaç saattir monitör almak adına araştırmalar yapıyorum ve birkaç monitör arasında kalıp olumlu/olumsuz yönlerini inceliyorum. İncelemeler sonrasında oluşan bazı fikirler kafamda olmakla birlikte genel olan sizlerin de önerisini almak istiyorum. Monitörde beklediğim genel özellikler IPS veya VA Panel olması ve 2K-165Hz kategorilerini içermesidir.

Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar renklendirme durumunu ve genel önerilerini yaparsanız sevinirim

Bunun yanında bir de 2. monitör olarak şunu alabilirsiniz:

Ayrıca üzerine düşündüğüm monitör ;
Bu monitörü kullanıyorum, gayet memnunum. Yenileme hızı zaten çok güzel söylememe gerek yok.
Renkleri çok hoş. HDR modunu pek kullanmadım. Curved panelle ilk deneyimim oldu memnunum.
Sorularınız olursa cevaplarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı