720p'de oynamak için Xbox Series S alınır mı?

katryterry56

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, konuya şu şekilde başlamak istiyorum: İyi bir PC'ye sahibim ama odamda yatağımın karşısında bir adet 768p bir televizyon var. Ben Xbox Series S'i aldıgımda yeni ve büyük oyunları 720p oynayabilir miyim? Zaten televizyon uzakta kaldığı için piksel saymam. Tek isteğim yatarken 60 kare keyifli bir oyun deneyimi yaşamak, sizce Xbox Series S alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde 900p monitörüm var 720p olarak kullanıyorum orta mesafeden bakınca çok sıkıntı yok yakından hafif bir bulanıklık seziyorum. Zaten TV 32" altında ise uzaktan bakmanız durumunda piksel saymazsınız eğer 40" civarı ise 720p üzer.
Peki pc varken almak mantıklımı pc baya iyi ama tv ye bağlıcam xboxu zaten, pc ile bi alakası olmayacak monitöre bağlamıyacağım.

Peki pc varken almak mantıklımı pc baya iyi ama tv ye bağlıcam xboxu zaten, pc ile bi alakası olmayacak monitöre bağlamıyacağım.
Zaten Tv'de oynamak için alacaksınız tabi ki mantıklı. Bazı arkadaşlar aynı oyunlar PC'de var tarzı cümleler kuruyor siz zaten aynı oyunları konsoldan TV'ye bağlayıp rahatça oynamak için konsol alacaksanız mantıklı. PC'yi TV'ye bağlamak işkence gibi birşey ki konsol rahatlığı sunmuyor Tv'de.

abi 2-3 verip ortalama bi fhd monitor al ya, 2024 yilinda cekilecek is degil 720p
Hd ready bi tv aslında 768p ama bu hd ready muhabbetini pek anlayamadım upscale falanmı ediyor 1080p ye olayı nedir?

abi 2-3 verip ortalama bi fhd monitor al ya, 2024 yilinda cekilecek is degil 720p
1080p 144 hz monitörüm var zaten ama ben tv den oynamak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı