7300 TL monitör dahil sistem tavsiyesi

• Konuyu başlatan Ybert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 266

Ybert

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Monitörlü, en fazla 7300 TL'lik bir hazır veya toplama sistem önerebilir misiniz? Vatan'dan olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ve günlük kullanım amaçlı bir kasa istiyorsanız eger önerim olabilir fakat render işlemleri için bir kasa arıyorsanız pek yardımcı olamam. OC yapmayı düşünür müsünüz ? Onuda belirtirseniz iyi olur. Arkadaşın söyledigine katılıyorum, Vatan pahalı. Ben yakın zamanda Sinerji Bilgisayar'dan topladım, verdikleri hizmetten memnunum. Forumda Game garaj ve Gaming.gen.tr sitelerinden de olumlu yorumlar okuyorum. Bu sitelere yönelebilirsiniz.

Oyun ve günlük kullanım amaçlı bir kasa istiyorsanız eger önerim olabilir fakat render işlemleri için bir kasa arıyorsanız pek yardımcı olamam. OC yapmayı düşünür müsünüz ? Onuda belirtirseniz iyi olur. Arkadaşın söyledigine katılıyorum, Vatan pahalı. Ben yakın zamanda Sinerji Bilgisayar'dan topladım, verdikleri hizmetten memnunum. Forumda Game garaj ve Gaming.gen.tr sitelerinden de olumlu yorumlar okuyorum. Bu sitelere yönelebilirsiniz.
Oyun oynayacağım.OC yapmam,riske girmek istemiyorum.

Bu komboyu al gerisini arkadaşlar önersin.

RAM ve PSU degiştirilebilir fakat ben bu parçalar hakkında pek kötü yorum okumadım. Biraz uygun olsun diye bunları tercih etttim, Bende kullanıyorum ve RAM işlemci fanları için gayet uygun bir boyutta. Sinerji Bilgisayar'dan alacaksan eger eski HDD'ni ve yeni ekran kartını götürerek montajlamaları söyleyebilirsin. Toplamda 7152 TL tutuyor.
Adsız.png

Geri
Yukarı