Çözüldü 740M sisteme GeForce Experience yüklerken "kurulum programı devam edemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YufusCan

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
512 gb sandisk
Ekran kartı
740M
İşlemci
i5m
Merhaba, ben GeForce 740M'ye sahip bir laptop kullanıyorum. Geçen gün format attım ve önceden yüklü olmasına rağmen şimdi GeForce Experience uygulamasını yükleyemiyorum. Ekte belirttiğim hatayı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2022-07-31 103133.png
    Ek Açıklama 2022-07-31 103133.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 25
700 serisi mobil GPU'lar desteklenmiyor şeklinde gözüküyor NVIDIA'nın sitesinde. Daha eski bir sürümünü bulup deneyebilirsiniz.

Aga be geçen sene destekleniyordu, demek ki artık eski dizüstü bilgisayarım resmen emekli oldu. Bu durumda yeni sürücüler gelmeyecektir ancak format sonrası sürücü kurmak vb. işlemler yapmak istiyorsanız. Nvidia.com üzerinden manuel sürücü araması yaparak sürücülere ulaşabilirsiniz.

700 serisi mobil GPU'lar desteklenmiyor şeklinde gözüküyor NVIDIA'nın sitesinde. Daha eski bir sürümünü bulup deneyebilirsiniz.

Aga be geçen sene destekleniyordu, demek ki artık eski dizüstü bilgisayarım resmen emekli oldu. Bu durumda yeni sürücüler gelmeyecektir ancak format sonrası sürücü kurmak vb. işlemler yapmak istiyorsanız. Nvidia.com üzerinden manuel sürücü araması yaparak sürücülere ulaşabilirsiniz.
Yardımlarınız için teşekkürler manuel aramayı kullanarak yüklemeyi başardım ama oyunları tarayamıyor sanırım bu şekilde kullanmaya devam edeceğim.Bazen diyorum keşke format atmasaydım diye cs de 80 fps alan ben şimdi 50 , valoda da 100 alırken şimdi 60 hatta drop gire gire oynamaya çalışıyorum .

Yeni konular

Geri
Yukarı