75.000 TL oyun için sistem önerisi

son hali bu oldu

attıgım görsele tamam derseniz kasayı da ekleyip alacagım

Dosya Ekleri

• sistem sonn.png
    sistem sonn.png
    66,9 KB · Görüntüleme: 13
son hali bu oldu

attıgım görsele tamam derseniz kasayı da ekleyip alacagım
Tamam hocam ama sanki benim normal attığımdan biraz daha pahalı burda ayrı ayrı alıp iyi bir bilgisayarcıda gözünüzün önünde montaj da yaptırabilirsiniz daha ucuza gelir.

ben de onu dusundum.bilgisayarcı arkadaşım var.parçaları tek tek alsam daha iyi olmaz mı.sıvı sogutmayı 240 değil de 360 seçtim fazla bir seçim mi olur.bi de amazondan mı yoksa incehesapdan mı alsam siz ne önerirsiniz

ben de onu dusundum.bilgisayarcı arkadaşım var.parçaları tek tek alsam daha iyi olmaz mı.sıvı sogutmayı 240 değil de 360 seçtim fazla bir seçim mi olur.bi de amazondan mı yoksa incehesapdan mı alsam siz ne önerirsiniz
Tek tek alın soğutucu olarak 360 almanıza gerek yok. 4000 serisi üst panele 360mm desteklemiyor. Ön panele 360 takmak yerine üst panele 240 takın.

Zaten soğutma sıkıntısı yaşamazsınız.

Eğer illa daha iyi sıvı soğutma derseniz bu attığım olur.

Ayrıca ramleri de Gskill Flare 6000MHZ CL30 olanları seçerseniz daha kaliteli olur.

bu attıgınız corsair den daha mı iyi acaba
Daha iyi evet.

Tüm parçaları toplu şekilde aşşağıya bırakıyorum.

Bu ramleri özellikle söylüyorum çünkü 280mm sıvı soğutmada low profile ram yani aşırı kalıplı ram kullanmamanız gerekli.

Ürünleri alıcağınız yerlerin hepsi güvenilir sadece isterseniz anakartı. İnce hesaptan alabilirsiniz. Onun dışında. Gaming GenTR - Sinerji - Tebilon bunlar güvenilir yerler.

tesekkur ederim.parcaları en uygun toplu nerden alabilirim bakıyım en uygun yerden alacagım.cok tesekkur ederim değerli vaktinizi ayırdıgınız için

son olarka bu monitor nasıl acaba

Son düzenleme:
tesekkur ederim.parcaları en uygun toplu nerden alabilirim bakıyım en uygun yerden alacagım.cok tesekkur ederim değerli vaktinizi ayırdıgınız için

son olarka bu monitor nasıl acaba
Özellikleri güzel hocam. Ama biraz daha araştırmak lazım.

Geri
Yukarı