75.000 TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
70.000

kayu1111

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim 70k ile 75k arasında bir bütçem var (75knın üstü zorlar beni) biraz bilgim var bu konularda ama yine de bana yardımcı olacak daha deneyimli ve bilgili kişilerden yardım almak çok memnun eder beni bir fikri önerisi olan olursa yazarsanız sevinirim.

itopya.comdan bakabilirsin orada uygun bilgisayarlar var.

Hazır sistemler genelde çok itinayla toplanmış gibi gelmiyor bana bir de genelde Ryzen oluyor tercihleri bende olduğundan biliyorum ısınma problemi yaşıyorum Intel almayı düşünüyorum

şimdilik bunları düşündüm bottleneck oranını olabildiğinde az tutmayı hedefleyerek değiştirmem gerek parça var mi

Son düzenleme:
Hazır sistemler genelde çok itinayla toplanmış gibi gelmiyor bana bir de genelde Ryzen oluyor tercihleri bende olduğundan biliyorum ısınma problemi yaşıyorum Intel almayı düşünüyorum
Hangi sistemi önerebileceğimi bilemedim ama bir önerim var oda bu sene amd almanız daha düşük güç tüketimi ve daha düşük sıcaklıklar ile daha yüksek performans alabiliyorsunuz. @408157 Hocam sizin önerebileceğiniz güzel bir sistem var mı?

şimdilik bunları düşündüm bottleneck oranını olabildiğinde az tutmayı hedefleyerek değiştirmem gerek parça var mi
kk ekran kartı 4070 ti yapabilirsin darboğaz yapabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı