75.000TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
75000

Mustafa SALINAN

Hectopat
Herkese öncelikle selam, iyi bayramlar dilerim.
75.000 bütçe ile alabileceğim en mantıklı Gaming laptop nedir? Birkaç gün önce masaüstü konusu açmıştım ama üniversite durumlarından dolayı git gel taşıma kolaylığı için laptop daha makul olacağını düşünüyorum. Eşyalarımı çok dikkatli kullanırım ek olarak uzun ömürlü ve kaliteli bir şey istediğim için ASUS ROG veya MSI düşünüyorum. (76 77 bin TL gibi küsuratlı fiyatlarda önerebilirsiniz üstünü tamamlarım)
Örnek olarak bunu buldum ama nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
75.000 bütçe ile alabileceğim en mantıklı Gaming laptop nedir? Birkaç gün önce masaüstü konusu açmıştım ama üniversite durumlarından dolayı git gel taşıma kolaylığı için laptop daha makul olacağını düşünüyorum. Eşyalarımı çok dikkatli kullanırım ek olarak uzun ömürlü ve kaliteli bir şey istediğim için ASUS ROG veya MSI düşünüyorum. (76 77 bin TL gibi küsuratlı fiyatlarda önerebilirsiniz üstünü tamamlarım)
Attığınız iyi alabilirsiniz.

Hocam bunu atacaktım 4-5 gün önce 65bindi şuan 92 bin olmuş halisülasyon mu görüyorum ben biri bana yardım edebilir mi ?
Vatan kazığı, adamın attığı ile aynı cihaz.

Öncelik ile alcağınız Laptopun işlemcisi ve ekran kartının uyumluluk derecesine bakın. Daha sonrasında ssd gibi şeyler gaming laptoplarda ekran hz i de önemlidir en az 144 olmasına dikkat edin cs go valorant gibi oyunlar için eğer uzun ömürlü istiyorsanız monster ı gözden çıkarın

Öncelik ile alcağınız laptopun işlemcisi ve ekran kartının uyumluluk derecesine bakın. Daha sonrasında SSD gibi şeyler Gaming laptoplarda ekran Hz i de önemlidir en az 144 olmasına dikkat edin CS:GO Valorant gibi oyunlar için eğer uzun ömürlü istiyorsanız Monster'ı gözden çıkarın.

Attığım modelin watt ve parça uyumu olarak uyumlu oldğunu düşünüyorum piyasayı araştırdığımda en makul bu model gibi gözüküyor sizce nasıl?

Şaka gibi ya rezillik resmen! Tüm ASUS ROG modellerine 20bin TL zam yapmışlar. 3 günde 20 bin zam. Vatan ne amaçlıyor?

Vatan Bilgisayar paramı kaptırıcağım en son firmadır zaten. Aynı model cihaza çektikleri fiyata bak şaka gibi resmen.

Vram'i kaç?

Yeni konular

Geri
Yukarı