75 - 100 TL Kulaklık önerisi

elasticheart

Kilopat
Yer
Narnia
Daha fazla  
75 veya 100 lira arasında genellikle konuşma yapabileceğim ve müzik dinlemek için kullanabileceğim bir şey arıyorum. Kulak içi olmasa fena olmaz.

İkisi de bu fiyat aralığında güzel kulaklıklar fakat Sony'nin pedleri çok dayanıksız bilgin olsun.

İkisi de bu fiyat aralığında güzel kulaklıklar fakat Sony'nin pedleri çok dayanıksız bilgin olsun.
Uzun kullanımda nasıl bir performans sağlıyor bilmiyorum. Dediğin doğru olabilir. Ben yalnızca Sony marka olanı arkadaşımdan ödünç alıp denemiştim, ses kalitesi hoşuma gitti. Phillips olanı da fiyat aralığında olduğundan önerdim en azından aklında bir fikir bulunsun diye.

Uzun kullanımda nasıl bir performans sağlıyor bilmiyorum. Dediğin doğru olabilir. Ben yalnızca Sony marka olanı arkadaşımdan ödünç alıp denemiştim, ses kalitesi hoşuma gitti. Phillips olanı da fiyat aralığında olduğundan önerdim en azından aklında bir fikir bulunsun diye.
Sony olan vardı bende. Ped kısmı bu tarz buruşuk olanları cidden kalitesiz ve kısa süre içerisinde dökülmeye başlıyor. Philips ped olarak daha kaliteli duruyor en azından fotoğrafta öyle anlaşılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı