75 80 bin TL 2. el motor önerisi

Kampana fren sistemi sıkıntı değil mi ilk motorum olacakta.
Tabiki diske göre kötü fren performansı sergiliyor ayriyeten ABS mevcut değil.Kendi ilk motorumda da (hala kullanıyorum) ABS ve çift disk yoktu.Etkili frenlemeyi öğrenirsen sorun olacağını sanmıyorum ama yağmurlu havalarda özellikle ABS olmadığı için dikkatli olmalısın.Kısacası ne kadar ekmek o kadar köfte misali.Bütçeni biraz daha arttırırsan ns125 önerebilirim.CBR önermememin sebebi artık devrinin geçmiş olması.Eyvallah aralarında çok iyi bakılmış olabilir ama emin ol bir elin parmağını geçmez.İlk motorun olacağı için oturuş poziyonunda sıkıntı çekebilirsin ve manevra kabiliyetin nakeda göre zor olur.Bana kalırsa TVS ile başla trafiği öğren,motoru tanı ve acemiliğini at.Ardından 18'inde A2 yükseltir üst modellere geçersin

CBR125R alınmamalı. Kronik motor sorunu var, parçaları pahalı ve eski bir motor.

Sıfır TVS Raider 125 alınabilir.

Şehir içi kullanımında ya naked ya da scooter tipi bir motor alman senin için en iyi tercih olur oturuş pozisyonları şehir içi sürüşler için en rahat motorlardan.

Bulaşma. Naked olarak Tvs öneririm

Hocam merhaba fiyatı artırmayı düşünüyorumda 100 110 bin civarına 0 motosiklet almak istiyorum önerileriniz nelerdir?

CBR125R alınmamalı. Kronik motor sorunu var, parçaları pahalı ve eski bir motor.

Sıfır TVS Raider 125 alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı