75 bin TL'ye RTX 4070 Ti 16 GB R7 7800X3D hazır sistem alınır mı?

79k para vereceğim giriş seviye DDR5 RAM alacağım hem de Gamepower PSU kullanacağım kalsın. Gamepower sıvı soğutmada varmış üstüne almayın bu sistemi paranıza yazık. Üstteki arkadaşın attığı GameGaraj sistemi alın.

775 TL farkla özelleştirme yapıp yükseltebiliyosun. Gamepower 1200W platin sertifikalı PSU'su bu. Gayet güzel yorumlarına bakabilirsin bende iş yerinde kullanılan bir PC'de kullanma şansına sahip oldum değerler güzel. Sıvı soğutması da iş görmekte zaten farklı ve bilinen bir marka almak istese üstüne cok daha fazla para vermek durumunda kalacak. Farklı öneriler varsa sizde atın üzerinden gidelim ancak sırf markayı sevmiyorsunuz diye tüm ürünlerine sataşmak bence biraz vicdansızlık :) (GP monitörler hariç düzgün monitörü yok denecek kadar az evet.)

Super V2 7000-RTX 4070TiS - Game Garaj bu sistemi özelleştirip bakabilirsiniz. 7800x3D 2K farkla. Yine 2K farkla RAM'leri 2x16 5600 Hz yapabilirsiniz.

775 TL farkla özelleştirme yapıp yükseltebiliyosun. Gamepower 1200W platin sertifikalı PSU'su bu. Gayet güzel yorumlarına bakabilirsin bende iş yerinde kullanılan bir PC'de kullanma şansına sahip oldum değerler güzel. Sıvı soğutması da iş görmekte zaten farklı ve bilinen bir marka almak istese üstüne cok daha fazla para vermek durumunda kalacak. Farklı öneriler varsa sizde atın üzerinden gidelim ancak sırf markayı sevmiyorsunuz diye tüm ürünlerine sataşmak bence biraz vicdansızlık :) (GP monitörler hariç düzgün monitörü yok denecek kadar az evet.)

Super V2 7000-RTX 4070TiS - Game Garaj bu sistemi özelleştirip bakabilirsiniz. 7800x3D 2K farkla. Yine 2K farkla RAM'leri 2x16 5600 Hz yapabilirsiniz.
Sizin ürünü kullanmanız ürünün güzel olduğu anlamına gelmiyor. 70 bin tl verip sistemi böyle markalara emanet etmek arkadaşın dediği gibi saçmalık. Üstteki arkadaşın attığı sistemde her parça kaliteli hem de daha ucuz.
@fiu arkadaşın attığı sistem. Üstüne para vermek durumunda olmayacak.

Psu yu değişmeye gerek var mıdır. 750w yeter mi ilerisini de düşünerek
Ben 850 watt bir psu aldım, bence bu değer ortalama bir sistem için ideal zaten en fazla güç tüketimi ekran kartında, sistemin geri kalanı maksimum 100-150 watt arası bir güç tüketimine sahip olur, 750-850 watt ideal forumda ki arkadaşlar güç kaynağı konusunda yardımcı olurlar.

MSI PSU MPG A850G PCIE5 850W 80 PLUS GOLD ACTIVE PFC FULL MODULAR Güç Kaynağı (PSU) https://amzn.eu/d/7KM9BhH

Ben bunu kullanıyorum.

Hocam böyle de yapabilirsiniz 850watt isterseniz baya fark alıyor ama. @tekinelarslan 66 bin oluyor hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_0022.jpeg
    IMG_0022.jpeg
    226,3 KB · Görüntüleme: 10

Geri
Yukarı