75 Hz yapınca akıcılık sorunu

Arkadaşlar bakın tekrar söylüyorum ben bu monitörle daha önce 75 HZ oynadım. Yeni bilgisayarıma geçtikten sonra böyle bir sorun oluştu.
Bilgisayarda bir sıkıntı var belli, ama anlaşılan bu işi iyi bilen birisine söylememiz, göstermemiz lazım.

Arkadaşlar bakın tekrar söylüyorum ben bu monitörle daha önce 75 HZ oynadım. Yeni bilgisayarıma geçtikten sonra böyle bir sorun oluştu.
Eski bilgisayarında 75 FPS üstünü alabiliyor muydun? Üsttede dedim. 75 FPS üstü alamıyorsan yaşamamistirsin.

Oyunda sorun olabilir mi? 75FPS alabildiğiniz başka bir oyunda test edin eğer oyun akıcı olursa CSGO ile alakalı sorun.

-freq 144 yaparsa görüntü monitörden taşabilir. -freq "monitörün tazeleme hızı" şeklindedir o kod.
60Hz monitörü 75 yapamaz ki. 75'i 60 yapabilir.
Overclock.

Bilemiyorum hem işlemcin hem ekran kartın 75 Hz'i kolaylıkla taşıyabilecek parçalar. Aklım almıyor.

Aynen öyle bende anlayamıyorum ve bu durum sinirimi çok bozuyor. Bırak 75 Hz CSGO da 144 Hz bile çok rahat kaldırır.

Aynen öyle bende anlayamıyorum ve bu durum sinirimi çok bozuyor.
FPS drop olduğuna eminsin değil mi? Çok şaşırtıcı gerçekten yani. Belki monitör ömrünü yitirmiştir diyeceğim ama ne kadar oldu alalı onu bile bilmiyorum. Sen bilirsin onu ancak.
Not: Bir daha okudum FPS drop yemiyor demişsin zaten Monitör de sıkıntı vardır ancak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…