%75 klavye kit önerisi

Bütçe
2000
1 ay sonra da dolar kaç olur orası belli değil.
Tabii. Keşke geleceği bilebilsem ama işte. Türkiye koşullarında hiçbir şeyin fiyatı sabit değil. Abime gelecek ay klavye alıcaktık cüzdanı boşaltıp erkenden 5108B Plus aldım ona :D.

Son düzenleme:
Peki Dracula Castleyi bir kenara koyalım. İndirim olmadığı halde GMK87 şuan kaça patlar?
Her sipariş için yeni hesap açtığınızı düşünürsek Gmk87 2088, 2 paket Akko yellow switch 1050, keycapsler 425tlye geliyor toplam 3563tl.

Her sipariş için yeni hesap açtığınızı düşünürsek Gmk87 2088, 2 paket Akko yellow switch 1050, keycapsler 425tlye geliyor toplam 3563tl.
64.62AU $ 59% OFF|Ekran ile GMK87 mekanik klavye kiti RGB arkadan aydınlatmalı conta yapısı oyun sıcak takas klavye için VIA özelleÅtirilmiÅ| | - AliExpress bu linkte gmk87 2088tl.

Keycapsleri siyah yapsak 4 bini geçecek anlaşılan. Sağlam fark yemiş ya. Dracula Castle daha cazip geldi şimdi.

Hepsini aynı hesaptan bakarak yazdım yeni hesap açsanda çok fark yemiyceğini düşünüyorum gene 3500'ü geçecek Switch'te alternatif yapabilirsin fiyat için. Vergileri ve gönderim ücretleri dahil.

Geri
Yukarı