75 Mbps hız 30 oluyor

smyy3

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, halihazırda NetSpeed operatörünü kullanıyorum. NetSpeed'e geçeli 5-6 gün oldu. 75 hızlık paketini tercih ettim fakat kablosuzda en fazla 30 alabiliyorum modeme yakında olsam uzakta olsam. Bu konu hakkında NetSpeed'le iletişime geçtim. Kendilerinin internetinde veya altyapılarıdna bir sorun olmadığını söylediler. Modemden kaynaklanıyor olabilir güncelleyin dediler. Bu güncellemeyi nasıl yaparım? Şimdi internet yavaş diye kablo çek diyen arkadaşlar olacak, arkadaşlar hadi bilgisayara çektim o kabloyu telefona da mı çekeceğim telefonda da Max 30, bilgisayardada 30. Oyun oynayamıyorum, film izlerken donuyor. Hele film izlerken bir sosyal medyada dolaşıyım hiç açmıyor. Zırt bırt kopuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.4 Ghz'mi kullanıyorsun. 5ghz dene. 2.4'te bende bazen 30mbit değerleri alıyorum. Normalde 110-145Mbit arası alıyorum 5ghz kullandığımda.

2.4 Ghz'mi kullanıyorsun. 5ghz dene. 2.4'te bende bazen 30mbit değerleri alıyorum. Normalde 110-145Mbit arası alıyorum 5ghz kullandığımda.
Arayüzde 2.4 g ve 5g aktif gözüküyor, fakat wifide sadece 2.4 g gözüküyor. 2.4 gyi arayüzden kapatıyorum sadece 5g yi aktif ediyorum busefer internetim hiç görünmüyor reset atmak zorudna kalıyorum yani 5g kullanamıyorum nedense, onu gelen kurulumcu arkadaşta söyledi oda yapamadı bi anlam veremedi gitti öyle

5Ghz için SSID oluşturulmamış ise manual olarak oluşturmayı dene. Her modemde konfigürasyonlar farklı olduğu için tarif etmem zor ama kendi modemin için nasıl oluşturulduğunu Google'da sorgulayabilirsin.

5Ghz için SSID oluşturulmamış ise manual olarak oluşturmayı dene. Her modemde konfigürasyonlar farklı olduğu için tarif etmem zor ama kendi modemin için nasıl oluşturulduğunu Google'da sorgulayabilirsin.
hepsi için ssid ve şifre mevcut hatta kendim değiştirdim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı