75 Mbps internet 8-9 kişi için yeterli mi?

Derbederr23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 75 Mbps'lik interneti almayı düşünüyorum. İnterneti 8-9 kişi kullanırsak hız kaça düşer başka bir deyişle yeterli olur mu?

Not: Altyapı 75 Mbps verebiliyor.

Arkadaşlar 75 Mbps'lik interneti almayı düşünüyorum. İnterneti 8-9 kişi kullanırsak hız kaça düşer başka bir deyişle yeterli olur mu?

Not: Altyapı 75 Mbps verebiliyor.

Biz 6 kişi 24 Mbps kullanıyoruz genelde yükleme falan fazla yapılıyor birazcık yavaş sen 75 Mbps'lik internetle gayet güzel performans alırsın bu arada modemde önemli.

Biz 6 kişi 24 Mbps kullanıyoruz genelde yükleme falan fazla yapılıyor birazcık yavaş sen 75 Mbps'lik internetle gayet güzel performans alırsın bu arada modemde önemli.

Modemde sıkıntı yok hocam. Yüksek hızlarda bile sorun çıkartmıyor.

Eki Görüntüle 1523937

Ekran Görüntüsü (69).png
Ekran Görüntüsü (63).png

@Derbederr23 Kişilerin kullanımına göre değişir. Bende 50'lik paket var. Evde 5 telefon 2 tablet 3 bilgisayar 2'de TV bağlı. Genelde download işini sadece ben yapıyorum oyun falan indiriyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Herkes interneti kullanırken online oyun falanda oynuyorum, pinglerde kayıp falan yaşamıyorum. Sadece 2-3 cihaza aynı anda bir şey indirirken sorun oluyor hepsi o. Bence 75'lik pakette normal kullanımda sorun çıkarmaz. Sadece downloadl işlerini aynı anda yapmayın yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı