75 Mbps pakette hızım 3 Mbps

Anzcyent

Hectopat
Altyapı hızımız 98'e kadar destekliyor. Biz de NetSpeed firmasından 75 Mbps paket almıştık ama hız testinde hızımız 3 Mbps, pingimiz 150+ gösteriyor. Fakat kuruluma gelen adam portta bir sıkıntı olduğunu söyledi. Arıza kaydı bıraktık ama Türk Telekom bir şeyler geveleyip duruyor ve hala takip aşamasında diyor. Sıkıntı cidden portta mı yoksa iç tesisatta sıkıntı olabilir mi? Dün Türk Telekom'a abone olmak için arayayım dedim acaba o zaman portta sorun gözükür mü diye. Kadın dedi ki portta bir sıkıntı gözükmüyor. Kafam çok karışık. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı hızımız 98'e kadar destekliyor. Biz de NetSpeed firmasından 75 Mbps paket almıştık ama hız testinde hızımız 3 Mbps, pingimiz 150+ gösteriyor. Fakat kuruluma gelen adam portta bir sıkıntı olduğunu söyledi. Arıza kaydı bıraktık ama Türk Telekom bir şeyler geveleyip duruyor ve hala takip aşamasında diyor. Sıkıntı cidden portta mı yoksa iç tesisatta sıkıntı olabilir mi? Dün Türk Telekom'a abone olmak için arayayım dedim acaba o zaman portta sorun gözükür mü diye. Kadın dedi ki portta bir sıkıntı gözükmüyor. Kafam çok karışık. Ne yapmalıyım?

Bende anlamıyorum TürkNet kullanıyorum neredeyse 2 haftada bir destek kaydı açıyorum hızım 35Mbps hız testinde normalde 33 34 çıkıyor. 2 haftada bir hızım 20'lere düşüyor ve 1 hafta öyle kullanıyorum. Şu an mesela 20Mbps çıkıyor çok yavaş. Millenicom'a geçiş sürecindeyim en azından müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri var!

Bende anlamıyorum TürkNet kullanıyorum neredeyse 2 haftada bir destek kaydı açıyorum hızım 35Mbps hız testinde normalde 33 34 çıkıyor. 2 haftada bir hızım 20'lere düşüyor ve 1 hafta öyle kullanıyorum. Şu an mesela 20Mbps çıkıyor çok yavaş. Millenicom'a geçiş sürecindeyim en azından müşteri hizmetleri ve teknik destek ekipleri var!

Sen yine iyisin bende TTNET'den alıyorum limitsiz fiber güya 12 Mbps hız testinde 1.0 - 1-9 arası çıkıyor.

Ne ekibi var ALLAH aşkına?
Müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor. 30 dakika bekledim. 26 gün nakil bekledim. Müşteri hizmetleri var gözüküyor ama yok. Her gün bekledim 10 dakika falan. Teknik desteğe yazıyorsun seni takmıyor, Whatsapp hattı. Arıza kaydı oluşturuyon 1 hafta da anca düzeliyor. Her gün kopma sorunları da yaşadım. Artık rekabetçi oyuna girmek istemiyordum. Şu anda da 6 Mbps eksik veriyorlar.
26 gün nakil bekledim daha fazla da var. Şikayetvar sitesinden dediklerimi kanıtlayabilirsin.

Kesinlikle Millenicom'a geçiş yapmayın. Teknik ekipleri aşırı derecede kötü. WhatsApp hizmeti verdiklerini söylüyorlar adamlara mesaj atıyorum geri dönmüyorlar. 35 Mbps almam gerekirken çoğu zaman 2 Mbps hız alıyorum. En yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyoruz. Millenicom başlarda iyi ama bir süre sonra gerçekten aşırı derecede çekilmez oluyor.

Hat değerlerinizi atın.
Dediğiniz bu oluyor sanırım pek bir bilgim yok
Müşteri temsilcisi konusunda Netspeed firmasını öneririm. 444 0 217 numarası ile direkt ulaşabiliyorsunuz müşteri hizmetlerine.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,6 KB · Görüntüleme: 56

Yeni konular

Geri
Yukarı