75 Mbps sınırsız internet için İSS önerisi

Soux

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şuan ev İnterneti olarak Türk Telekom'u kullanıyoruz ve 24 mbps destekleyen pakette 15-17 mbps alıyoruz, altyapı testlerinde oturduğumuz dairede en fazla 75-76 mbps gösteriyor. İnternet sağlayıcısını değiştirmeyi düşündük, son zamanlarda da karşıma çıkan Türknetin Özgür iletişim paketine baktım genel olarak güzel geldi ama oturduğumuz dairede mbps ortalama olarak kaç olur onu bilmiyorum veya başka önerebileceğiniz paket veya İnternet sağlayıcısı var mı?

Merhaba arkadaşlar, şu an ev interneti olarak Türk Telekom'u kullanıyoruz ve 24 Mbps destekleyen pakette 15-17 Mbps alıyoruz, altyapı testlerinde oturduğumuz dairede en fazla 75-76 Mbps gösteriyor. İnternet sağlayıcısını değiştirmeyi düşündük, son zamanlarda da karşıma çıkan TurkNet'in özgür iletişim paketine baktım genel olarak güzel geldi ama oturduğumuz dairede Mbps ortalama olarak kaç olur onu bilmiyorum veya başka önerebileceğiniz paket veya internet sağlayıcısı var mı?

Hocam TurkNet altyapı sorgulamada ne çıkıyorsa eksik yok fazla var öyle diyeyim size. Geçebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, şuan ev İnterneti olarak Türk Telekom'u kullanıyoruz ve 24 mbps destekleyen pakette 15-17 mbps alıyoruz, altyapı testlerinde oturduğumuz dairede en fazla 75-76 mbps gösteriyor. İnternet sağlayıcısını değiştirmeyi düşündük, son zamanlarda da karşıma çıkan Türknetin Özgür iletişim paketine baktım genel olarak güzel geldi ama oturduğumuz dairede mbps ortalama olarak kaç olur onu bilmiyorum veya başka önerebileceğiniz paket veya İnternet sağlayıcısı var mı?
Apartman içi tesisat da önemli. Her operatör bana VDSL 100MBPS alırsın diyor ama 50 allıyorum :) Kablo döşemem lazım mesela. Sizin de tesisatınız sıkıntılı olabilir.

Davet kodumu paylaşmak isterim sizinle. DonanımHaber forumda kotorelli olarak aratırsanız çıkacaktır. Oradan bana ulaşabilirsiniz.
Apartman içi tesisat da önemli. Her operatör bana VDSL 100Mbps alırsın diyor ama 50 allıyorum :) kablo döşemem lazım mesela. Sizin de tesisatınız sıkıntılı olabilir.

Yani tabii orası öyle ama yine de en yükseği en ucuza verecek ve taahhüt yapmayacak olan TurkNet...

Taahhüt bitsin durma hemen geç kardeşim kazik yeme boşa bakarsın 3.4 qy sonra senden randevu alip fiber altyapi tamamlanır hızin GigaFiber olur tavsiyem TurkNet geç.

Geri
Yukarı