75 TL Oyun Önerisi

Bioshock korku temalı bir oyun mu? MGS beğenmedim onu geçin. Halo belki olabilir.
BioShock 1 ve 2 Rapture distopyasında geçiyor. Korkudan ziyade gerilim öğeleri var. Gerilimden hoşlanmıyorsanız bile sırf hikayesi için dayanmanızı tavsiye ederim. BioShock'u BioShock yapan zaten hikayesi.

BioShock: Infinite ise Columbia'da geçiyor. Columbia cennet gibi bir yer. Hikayede ilerledikçe bazı şeyler değişiyor, spoiler olmasın diye söylemek istemiyorum.

Son olarak aşağıya BioShock felsefesini anlatan bir rehber bırakıyorum. Oyunları bitirince bakarsınız, tekrar aşık olursunuz seriye.

Bioshock serisi , Witcher serisi , Assasin's Creed Odyssey ( kuponla beraber epicde 20tl) , Metro 2033 ve Last Light , MGS 5 , Hitman vb
AC oynadım.
BioShock 1 ve 2 Rapture distopyasında geçiyor. Korkudan ziyade gerilim öğeleri var. Gerilimden hoşlanmıyorsanız bile sırf hikayesi için dayanmanızı tavsiye ederim BioShock'u BioShock yapan zaten hikayesi.

BioShock: Infinite ise Columbia'da geçiyor. Columbia cennet gibi bir yer. Hikayede ilerledikçe bazı şeyler değişiyor, spoiler olmasın diye söylemek istemiyorum.

Son olarak aşağıya BioShock felsefesini anlatan bir rehber bırakıyorum. Oyunları bitirince bakarsınız, tekrar aşık olursunuz seriye.

Peki teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Steam.png
    Steam.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı