750-1000 Lira Arası Telefon Önerisi

Xperia c4 tavsiye ederim gayet başarılı bir cihaz. Asus un cihazları sorun çıkarabiliyor. Özellikleri iyi gibi gözüksede yazılım konusunda iyi değiller.

@Berkant Ayhan Karabudak , Zenfone konusunda cidden katılıyorum. Bu forumda herkes tutturmuş bir Zenfone türküsü. GM 5 Plus'a da ne bileyim güvenemiyorum tam. Discovery ve 4G'deki problemleri falan. Pek güven vermiyor açıkçası. Eğer o sorunu yenebilirsem neden olmasın.

@Berkant Ayhan Karabudak , Zenfone konusunda cidden katılıyorum. Bu forumda herkes tutturmuş bir Zenfone türküsü. GM 5 Plus'a da ne bileyim güvenemiyorum tam. Discovery ve 4G'deki problemleri falan. Pek güven vermiyor açıkçası. Eğer o sorunu yenebilirsem neden olmasın.

Kesinlikle sende haklısın. Ya o fiyata ben çok sorunsuz bir telefon beklemiyorum açıkçası, o fiyattakilerin hepsi sorunludur bence de. :D Belki GM5+ sorunsuzdur, hiç elime bile almadım. Kağıt üstünde sorun yok tabi ama, kullanımda illaki sıkıntı çıkaracaktır. Ama o fiyatlara ondan sorunsuzu yoktur herhalde.

Xperia C4 modelini aldım. Henüz sınavlardan dolayı nano sim alamadım. İnternet de problemli olunca oyun falan indiremedim. Anlayacağınız daha düzgün bir izlenimde bulunamadım ama ısınma konusunda kamera kısmı kamera uygulamalarında ısınıyor. Eli yakmıyor ama hissedilir bir sıcaklıkta. Şu anlık memnunum. Hayırlısı bakalım neler olacak.

Konu kapanabilir yani.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı