750 - 1000 TL IPS monitör tavsiyesi

anilrenklioglu

Decapat
Merhaba arkadaşlar,

750-1000 TL arası monitör arıyorum. IPS kalitesinde görüntüyü sevdiğimden tercihimi bu taraftan yana kullanmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bütçenizi biraz aşar ama,
Bu monitör'ü öneririm.
Gerçekten güzel bir monitör, araştırdım videolara incelemelere göz attım kesinlikle değerlendirmek lazım. Teşekkür ederim :)
Şu monitörü de inceleyebilirsiniz:

Hocam bu da gerçekten güzel monitör. Philips monitör kullanmıştım daha önce gayet memnundum keza evde TV olarak da Philips tercihim oldu. Teşekkür ediyorum :)

Dostum bu var benim de aklımın gidip geldiği bir Monitör.
Bütçenizi biraz aşar ama,
Bu monitör'ü öneririm.
Bunun 991 Tl fiyatı var vatan bilgisayar da iyi gibi hoşuma gitti diğer sitelerle ciddi fiyat farki var neden öyle anlam veremedim.
Edit: Sepette %5 indirim varmış 942 Tl ye geliyor.

Son düzenleme:
Dostum bu var benim de aklımın gidip geldiği bir Monitör.

Bunun 991 Tl fiyatı var vatan bilgisayar da iyi gibi hoşuma gitti diğer sitelerle ciddi fiyat farki var neden öyle anlam veremedim.
Edit: Sepette %5 indirim varmış 942 Tl ye geliyor.
Hocam gittim vatana baktım bu iş böyle olacak gibi değil bütçemi biraz artırıp Samsung CF396 27" aldım. Teşekkür ederim :))

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı