750-800 TL bütçe ile fare ve kulaklık önerisi

Bütçe
750-800

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Pek beklentim yok, touchpad ve hoparlörden kurtulmak için istiyorum sadece. FPS oyunları neredeyse hiç oynamıyorum. Bir de farenin biraz büyük olmasına ihtiyacım var mümkünse, elim bayağı büyük.
Ben şunları buldum, iş görür mü? Bütçeyi aşamam.

MS1012A

H2230D

Pek beklentim yok, touchpad ve hoparlörden kurtulmak için istiyorum sadece. FPS oyunları neredeyse hiç oynamıyorum. Bir de farenin biraz büyük olmasına ihtiyacım var mümkünse, elim bayağı büyük.
Ben şunları buldum, iş görür mü? Bütçeyi aşamam.

MS1012A

H2230D

Ben şahsen Gamenote'un ürünlerini tercih etmem ama yine de siz bilirsiniz. Kulaklıkta ise Havit iyi diyorlar ama o ürün hakkında bir bilgim yok.

Hocam yazdığım gibi aşırı beklentim yok, 2020'den beri SGM X7 kullanan biriyim. İdare eder bir şey olması yeterli benim için.
Yani hocam tek bir ürün için 750-800 TL bütçeniz olsaydı size öneri yapabilirdim, ancak ikisini almak istediğiniz için bir şey diyemem çünkü iki ürünlede ilgili bir bilgim yok. Sadece size demek istediğim şey, bu bütçeye RGB gibi özellikler değil, sağlamlık gibi özelliklere bakmanızın daha iyi olacağıdır. Örneğin, bunun yerine kablosuz düz bir mouse alabilirsiniz, emin olun bence o daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı