750-850 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
750 850 TL arası

Simeion

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523553118
Merhabalar. Kulaklık alacağım ama çok kararsız kaldım. HyperX Cloud 2'yi daha önce kullandım ve tekrar almak istemedim programı olmadığı için. Kablolu kablosuz, 750-850 TL arası, F/P ve programları bulunan kulaklıkları önerirseniz çok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası program bir işe yaramıyor. 1 2 eq ayarı yaparsın ki çoğu kulaklıkta yapmana bile gerek yoktur yazılım olsa bile. 7.1 açarsın falandır sanal 7.1 boş özellik zaten.
Cloud2, bir Profesyonel Studio/DJ kulaklığı olan Takstar Pro 80'in reband hali, çok kaliteli ve iyi bir oyuncu kulaklığı. Tasarımı ve detayları da aşırı şekil. Cloud2'den vazgecmezdim.
Dolar 11'i geçti, son fırsatlar bunlar. 80 dolar + kdv = 670-680 tl ye satılıyor Cloud2 kaçmadan alın bence.

Cloud2'den soğuma sebebim bende daha önceden James Donkey 712 vardı sonra Cloud2 geçtim ve o kadar fiyat farkı olmasına rağmen James Donkey 712 daha fazla ses ve program vardı 712 Cloud2 geçince beklentilerim daha yüksekti.

Cloud2'den soğuma sebebim bende daha önceden James Donkey 712 vardı sonra Cloud2 geçtim ve o kadar fiyat farkı olmasına rağmen James Donkey 712 daha fazla ses ve program vardı 712 Cloud2 geçince beklentilerim daha yüksekti.
Blackshark V2 bakın o zaman. Program vs. istiyorsanız sizin için en iyi seçenek o gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı