850 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Hocam bence Gamenote çünkü buradaki Corsair stereo olduğu için FPS oyunlarında istediğiniz sesi kasamayabiliyorsunuz stereo kulaklık deneyimledim Dolby Atmos ile sanal 7.1 yapmayı da denedim yine de bende olmadı.
"Kullandığım kulaklık Void Elite Stereo idi"
HS50 Pro kullanıyorum, sanal 7.1'e göre çok daha iyi bir ses kasmaya sahip, Stereo boşuna gömülüyor, insanlar sanıyor ki sadece sağ ve soldan gelen sesleri algılayabiliyorsun. Ha H2002P'de iyidir.

HS50 Pro kullanıyorum, sanal 7.1'e göre çok daha iyi bir ses kasmaya sahip, Stereo boşuna gömülüyor, insanlar sanıyor ki sadece sağ ve soldan gelen sesleri algılayabiliyorsun. Ha H2002P'de iyidir.

Yani hocam benim kullandığım kulaklıkta adamakıllı düşmanın yerini ayırt edemiyordum. Aynı sorun arkadaşta da yaşanmasın diye uyardım sadece.

Gamenote da iyidir Corsair da. Hangisi daha çok hoşunuza giderse onu alın. HS50 ile ses kasamama gibi bir durum yok. Gayet güzel ses kasarsınız. Elimde Razer'ın stereo bir kulaklığı var ve neredeyse tüm sanal 7.1 kulaklıklardan daha iyi ses kasılıyor.

Görünüşü pek umurumda degil sadece istediğim dediginiz gibi iyi performans bu yuzden sizlere danismak istedim bir taraf Gamenote bir taraf Corsair dedigi icin karar veremedim

Görünüşü pek umurumda degil sadece istediğim dediginiz gibi iyi performans bu yuzden sizlere danismak istedim bir taraf Gamenote bir taraf Corsair dedigi icin karar veremedim
Hocam bir taraf Gamenote bir taraf Corsair değil, ikisi de iyi kulaklıklar ama farklı türler, mikrofon kalitesi olarak her ikisi de iyi. Ses kalitesi olarak iyi bir ses yonganız varsa HS50 Pro daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı