750 ₺ Bilgisayar Kasası Önerisi

PunishmentGazi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim;
  • AMD FX 8350 4.0 GHz, Wraith Cooler,
  • Asus STRIX GTX 1060 6 GB,
  • Gskill 16 GB DDR3 RAM,
  • Gigabyte GA-970 Anakart,
  • WD 1 TB HDD,
  • WD 120 GB SSD şeklindedir.
Kasa Vatan Bilgisayar'dan alınacak olup mümkünse montajı oraya yaptırmayı düşünmüyorum. Bütçem 750 ₺'dir.
Sizlerden ricam montajı kolay olan, havalandırması başarılı olan kasa önerileriniz.
Not: Kasa içerisinde +80 PSU ile satılıyorsa sevinirim.

Düşündüklerim;

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir platform üzerine kurmuşsunuz sisteminizi. Tavsiye "Sistem Tavsiyesi" kategorisi altına net bütçenizi belirtin, emin olun bu sistemden daha mantıklı tavsiyeler yapılacaktır.

Ama yine de "Bu sistem bana yeter dersen" bu kasayı kullanabilirsin.

Bu sistem sizde var mı yoksa yeni mi topladınız?
Emircan Gençler ve Jira'nın önerdikleri gayet güzel ancak orada montaj yaptıracaksan Malmoth hocamızın önerisi daha iyi. Ancak cümlenizde "düşünmüyorum" kelimesi aklımı karıştırdı çünkü biraz mantıksız oluyor. Aslında düşünüyorum yazmak istediniz ancak düşünmüyorum şeklinde oto-düzeltme olmuş gibime geliyor.

Eğer diğer parçaları Vatan'dan alırsan kasayı ve güç kaynağını önerdiklerimizi alırsan montajı yaptırma şansın var. Eski sistemimden kaldı abi yapar mısınız vb dersin. Ama tavsiyem kendin yapman... Dünyayla savaşmıyorsunuz arkadaş. 30 dakika parça takıp 2 vida çevireceksin. Zibilyon tane video var. Nedir bu Vatan'a yaptırma sevdası.

Eski bir platform üzerine kurmuşsunuz sisteminizi. Tavsiye "Sistem Tavsiyesi" kategorisi altına net bütçenizi belirtin, emin olun bu sistemden daha mantıklı tavsiyeler yapılacaktır.

Ama yine de "Bu sistem bana yeter dersen" bu kasayı kullanabilirsin.
Sistemimi yaklaşık 1 sene önce kurdum ve kasamı değiştirmek istediğimi belirtiyorum, neye nereye açacağımı Sosyal'de bulunarak öğrenme şansı buldum. :)
Ayrıca sistemden son derece memnunum, zaten geçici bir süre için bu sistemle başlamıştım. O dönem Ryzen işlemciler ortalıkta yoktu.
Zaman geçe geçe sistemdeki bileşenler değişecek. (Ekran Kartı dışında) Onu da o zaman tartışırız, değerli düşüncelerinizi alırım.

Bu sistem sizde var mı yoksa yeni mi topladınız?
Emircan Gençler ve Jira'nın önerdikleri gayet güzel ancak orada montaj yaptıracaksan Malmoth hocamızın önerisi daha iyi. Ancak cümlenizde "düşünmüyorum" kelimesi aklımı karıştırdı çünkü biraz mantıksız oluyor. Aslında düşünüyorum yazmak istediniz ancak düşünmüyorum şeklinde oto-düzeltme olmuş gibime geliyor.
Sistem kurulu olduğu için ve Vatan'daki montajdan şikayetçi olduğumuz için düşünmüyorum orada yaptırmayı dedim ve montajı rahat bir kasa önerisi istedim.

Eğer diğer parçaları Vatan'dan alırsan kasayı ve güç kaynağını önerdiklerimizi alırsan montajı yaptırma şansın var. Eski sistemimden kaldı abi yapar mısınız vb dersin. Ama tavsiyem kendin yapman... Dünyayla savaşmıyorsunuz arkadaş. 30 dakika parça takıp 2 vida çevireceksin. Zibilyon tane video var. Nedir bu Vatan'a yaptırma sevdası.

Vatan istememin sebebi kargo beklemek istememem ve evimin dibinde olduğu için gidip almak daha sonra da montaja evimde başlamak arkadaşlar.
Seviyorum sizleri ve önerileriniz için teşekkür ediyorum beğenmenin yanında tekrardan, önerilerinizin devamını bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı