750 Ti GTA V performansı

Aga bende mi sıkıntı var. Ben GTX 1650 4 GB OC Kullanıyorum, Ultra ayarlarda 50 FPS alıyorum?

Bence bir virüs taraması yap ya da DDU ile kaldırıp tekrar kur. Pek normal değil çünkü.

Bence bir virüs taraması yap ya da DDU ile kaldırıp tekrar kur. Pek normal değil çünkü.

Ben bilgisayarı ilk aldığımdan beri bu şekilde. Ama şöyle bir şey var bende düşük ayara çekince FPS yükselmiyor aksine daha kötü daha sık drop yiyorum. Ama Ultra'da 60-50 arası alıyorum.
MSAA açtıysan kapat, Advanced settingsde herhangi bir şey açtıysan hepsini kapat ve son olarak grass quality ayarını en düşüğe çek.

Ben tüm ayarları Full'e çekiyordum Ultra dediğimiz budur bence?

Evet, sürücü güncellememek bu oyunda FPS'yi bitiriyor.

Format sonrası yazıyorum bu arada, FPS testi yapmadım sadece eskiden olanı yazdım. Bazı arkadaşlarım bizdede böyle bir sorun olduğunu söyledi, onun haricinde hiçbir oyunda drop yemiyorum da, GTA V'de o kadar donmuyor yani sadece Online'de drop yiyorum.

Ben bilgisayarı ilk aldığımdan beri bu şekilde. Ama şöyle bir şey var bende düşük ayara çekince FPS yükselmiyor aksine daha kötü daha sık drop yiyorum. Ama Ultra'da 60-50 arası alıyorum.

Ben tüm ayarları Full'e çekiyordum Ultra dediğimiz budur bence?

İşlemcini ve RAM'ini söyler misin?
Format sonrası yazıyorum bu arada, FPS testi yapmadım sadece eskiden olanı yazdım. Bazı arkadaşlarım bizdede böyle bir sorun olduğunu söyledi, onun haricinde hiçbir oyunda drop yemiyorum da, GTA V'de o kadar donmuyor yani sadece Online'de drop yiyorum.
Hocam, birde tüm ayarları fulle çekiyorsanız normal. 1660 Tİ ile her şeyi köklediğim de 40-50 FPS alıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı