750 Ti Hazır PC alınır mı?

R5 3600 veya R5 5500 iyi olur hocam. Oyun oynamayacaksanız çok da gerek yok aslında böyle bir sisteme. Daha giriş seviye sistemler de işinizi görür. RX 460, GTX 1050, RX 560, GTX 750 Ti, GTX 950.. Gibi kartlar iş görür.

Peki o önerdiğiniz ekran kartlı sistemler ortalama ne kadar eder? Ona göre araştırmamı yapayım ben de.

Peki o önerdiğiniz ekran kartlı sistemler ortalama ne kadar eder? Ona göre araştırmamı yapayım ben de.
3 bin lira civarına bulunur. Bende RX 460'lı sistem var, 3.500 TL'ye koymuştum alıcı çıkmadı. Ederi 3-3,5 civarı işte, siz de bu civarlarda bulabilirsiniz.

3 bin lira civarına bulunur. Bende RX 460'lı sistem var, 3.500 TL'ye koymuştum alıcı çıkmadı. Ederi 3-3, 5 civarı işte, siz de bu civarlarda bulabilirsiniz.

Hala duruyor mu sizin sistem?

3 bin lira civarına bulunur. Bende RX 460'lı sistem var, 3.500 TL'ye koymuştum alıcı çıkmadı. Ederi 3-3, 5 civarı işte, siz de bu civarlarda bulabilirsiniz.

Merhaba mesajımı görmediniz galiba sisteminiz duruyor mu hala?

Son düzenleme:
Merhaba, ben hazır bilgisayar almayı düşünüyorum ama parçalardan pek anlamadığım için sizden sormak istedim.
Bilgisayar özellikleri:

Soğutuculu oyuncu kasası (yeni)

► H61 (yeni)

► Intel Core i5 3,6 GHz.

16 GB RAM (yeni)

▷ 512 GB SSD (yeni)

650 watt güç kaynağı (yeni)

▷ NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB.
İstediğin oyunlar adam gibi oynanmayabilir maalesef ancak paranı biriktirip daha iyisini almanı öneririm ileride de lazım olacak bir şey çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı