750 Ti ile Mining yapmak

quixLeo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Hayırlı günler elimde bir adet GTX 750 Ti bulunmakta 5-6 ay sonra ise yeni karta geçiş yapacağım ancak bu kart ile biraz madencilik yapmak istiyorum. Bu kart ile 0.50 $ - 1 $ arası bir kar nasıl yapabilirim acaba? Nicehash kullandım ancak orada çok düşük değerler söyleniyor yardımcı olur iseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son günlerin çok konuşulan mining yöntemi (Honeyminer). Ekran kartı veya işlemciniz ne olursa mining yapıyor ve ortalama günlük 0.4$ getirisi var (İşlemci AMD Ryzen 1800x, ekran kartı GTX 1070). İşlemci ve ekran kartını aynı anda kullanıyor. İsteğe bağlı olarak dilediğinizi devre dışı bırakabilirsiniz. Bu sistemin en güzel özelliği zorluk oranına göre mining yapılacak coini kendisi otomatik seçiyor. 2 saat monero kazarken zorluk artınca electroneuma geçiyor. Ve kazançların tamamını bitcoine çevirip hesabınıza yolluyor. Bence denenmeli :)

Honeyminer - Welcome

Son düzenleme:
Son günlerin çok konuşulan mining yöntemi (Honeyminer). Ekran kartı veya işlemciniz ne olursa mining yapıyor ve ortalama günlük 0.4$ getirisi var (İşlemci AMD Ryzen 1800x, ekran kartı GTX 1070). İşlemci ve ekran kartını aynı anda kullanıyor. İsteğe bağlı olarak dilediğinizi devre dışı bırakabilirsiniz. Bu sistemin en güzel özelliği zorluk oranına göre mining yapılacak coini kendisi otomatik seçiyor. 2 saat monero kazarken zorluk artınca electroneuma geçiyor. Ve kazançların tamamını bitcoine çevirip hesabınıza yolluyor. Bence denenmeli :)

Honeyminer - Welcome
teşekkür ederim :)
@quixLeo 750 Ti ile zaten verim alamazsınız. Kartı boşuna hırpalamaya gerek yok, zamanı geldiğinde satıp üzerine bütçenizi eklersiniz.
doğru ama işte boş duruyor ondan dedim :)
Kartı satsan miningten kazanacağın paradan daha çok para kazanırsın, kartı yorma.
boş durmasın diye işte :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı