750 Ti sisteme 350W PSU yeter mi?

Bu power GTX 750 Ti için uygun mu ? Eğer 750 Ti takarsam ne gibi sonuçlar doğurur ? Tek fanlı GTX 750 Ti işlemcim ise i5 3330. Şimdiden teşekkürler.

IMG_20181023_182304-2080x1560.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA GeForce GTX 750 Ti ekran kartı 60 watt TDP değerine sahip. 350-400 watt güç kaynağı işinizi görecek. Resmi paylaşılan güç kaynağı çok sınır çalıştırır (işlemci belirtilmemiş). Ayrıca sertifikalı değil, çok eski. Ben çalıştırır düşüncesindeyim, ancak benim-kimsenin demesiyle olmaz. Bu güç kaynağı kullanıldığında ekran kartına yük bindiğinde sistemde donmaya neden olabilir. İlk önce güç kaynağını deneyin, kullanın. Düşük güç kaynağının sisteme zarar verme ihtimali olan bir ekran kartı kullanmıyorsunuz. Zaten kağıt üzerinde de yeterli. Eğer donma gibi sorunlar yaşıyorsanız 400 watt güç kaynağı işinizi fazlasıyla görecek. Zaten çok büyük çoğunluğu bilindik mağazalarda sertifikalı satılıyor.

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti ekran kartı 60 watt TDP değerine sahip. 350-400 watt güç kaynağı işinizi görecek. Resmi paylaşılan güç kaynağı çok sınır çalıştırır (işlemci belirtilmemiş). Ayrıca sertifikalı değil, çok eski. Ben çalıştırır düşüncesindeyim, ancak benim-kimsenin demesiyle olmaz. Bu güç kaynağı kullanıldığında ekran kartına yük bindiğinde sistemde donmaya neden olabilir. İlk önce güç kaynağını deneyin, kullanın. Düşük güç kaynağının sisteme zarar verme ihtimali olan bir ekran kartı kullanmıyorsunuz. Zaten kağıt üzerinde de yeterli. Eğer donma gibi sorunlar yaşıyorsanız 400 watt güç kaynağı işinizi fazlasıyla görecek. Zaten çok büyük çoğunluğu bilindik mağazalarda sertifikalı satılıyor.
Teşekkürler sipariş veri vericegim. Önerdiğiniz bir marka veya model var mıdır pahalı olmayacak şekilde

Mağazalarda satılan 80+ sertifikasına sahip herhangibir 400 watt PSU rahatlıkla işinizi görecektir. Belirli bir model önermiyorum. Yani watt değerini öneririm ama marka önermiyorum. Öneriyorsam da neden önerdiğimi yazıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı