750 Ti ve Q8300 darboğaz yapar mı?

Dediğim gibi çok rahat oynarsın merak etme. Ben Q9550 ile PUBG oynadım 5 ay boyunca. Ufak tefek olumsuzluklar dışında sıkıntı yaşamadım.
witcher 3 flnda oynamayı çok isterim olur mu sence
Dediğim gibi çok rahat oynarsın merak etme. Ben Q9550 ile PUBG oynadım 5 ay boyunca. Ufak tefek olumsuzluklar dışında sıkıntı yaşamadım.
witcher 3 flnda oynamayı çok isterim olur mu sence

Ya nasıl yapılıyor bu.

Sen yapma. İşi bilen birisi yapsın. Çevrende illa bu işlerden anlayan birisi vardır. Yoksa da güvenilir bir PC tamircisine gidip, başında bekleyerek yaptır. Sakın kasayı orada bırakma. Başında bekle. Parça sök tak yapmadan gerçekleşen bir işlem bu. Eğer sök tak yaparsa müdahale et.

Sen yapma. İşi bilen birisi yapsın. Çevrende illa bu işlerden anlayan birisi vardır. Yoksa da güvenilir bir PC tamircisine gidip, başında bekleyerek yaptır. Sakın kasayı orada bırakma. Başında bekle. Parça sök tak yapmadan gerçekleşen bir işlem bu. Eğer sök tak yaparsa müdahale et.
bilen bi arkadaşım var 5yardım alırım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS GO'ya birçok güncelleme geldiğini varsayarak, bu yıl içerisinde kaydedilmiş bir Benchmark videosu buldum. İşlemci birebir aynı değil fakat ufak bir OC ile sistemin buradakine benzer bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.

cidden 9 senelik bir pc kulllanıyorum ramden sonra 2. alacağım parça bu heyacanlıyım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı