750 TL kasa önerisi

Aerocool çöp değil.Arkadaşın atdığı kasanın soğutması pek iyi sayılmaz ama bu Aerocool firmasının dandik olduğunu göstermez.
Hocam ismini bile ilk defa duyduğum çöp bir markanın teki. Bilindik markalar varken Corsair, cooler master ve NZXT diğer kıytırık markalara bakılmaz. Yok Zalmanmış , dark bilmemneymiş saçma sapan markalar türedi ortaya. Bilindikten vazgeçmeyiniz.

@DarkNight_
Zalman ve Aerocool'a çöp demek kusura bakmada sen bu forumda yokken önerilen markalar ne ara çöp oldu anlamadım.

Fikriniz olmayan konuda lütfen zikrinizde olmasın.
Ben artık bilgisiz, marka takıntısı olan insanlarla tartışmıyorum hocam. Çünkü değmiyor, böyle cahil insanlara ne anlatasın ki? Evet sadece Corsair kaliteli :D
Hocam ismini bile ilk defa duyduğum çöp bir markanın teki. Bilindik markalar varken Corsair, cooler master ve NZXT diğer kıytırık markalara bakılmaz. Yok Zalmanmış , dark bilmemneymiş saçma sapan markalar türedi ortaya. Bilindikten vazgeçmeyiniz.
Siz ismini ilk defadır duyuyorsunuz diye o marka kötü olmak zorunda değil. Dünya sadece sizin etrafınızda dönmüyor malesef 😉

Son düzenleyen: Moderatör:

Al sana cillop gibi kasa. Bundan ucuzunu bulamassın hemen al bence. Param olsa bende alıcam ama alamıyorum işte. Şimdi 850 tl ye pc topluyorum. Millete yardımım dokunsun istiyorum böyle işlerde :)

Cahil kelimesi yanlış olmuşta ismini ilk defa duyduğun markaya araştırmadan etmeden direkt çöp demek kullananlara ne ifade eder hiç düşündün mü? @DarkNight_ O ismini duymadığın çöp dediğin Zalman'ın Z3 Plus kasası buraya ilk üye olduğumda açılan her öneri konusunun neredeyse yarısında öneriliyordu. Çeşitler çoğalınca modası geçti de artık önerilmez oldu. Aerocool keza eski DS200 modeli zamanında çok tutulmuştu. Bu iki marka kalite bakımından Cooler Master, Corsair'in bir seviye altında olabilir ama asla senin tabirinle çöp değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı