750 TL Mikrofonu güzel kulaklık önerisi

Bütçe
750

Drwenski

Hectopat
Selamlar. İncehesap'ın Cuma indirimde 370TL gibi bir fiyata Asus Tuf Gaming H3 almıştım ama fiyatlar düşünce iade talebinde bulundum. Başka kulaklık öneriniz varmı yoksa aşağıdaki dördünden hangisi alınabilir? Mikrofonu robotik olmasın ve arkada dip ses olmasa güzel olur harici ses kartıda alabilirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Peki varmı yurtdışı sağlam ses kartı öneriniz ? Creative'lere baktımda fiyatları uçuk gibi.
US $27.81 7% OFF|TempoTec Sonata HD tip C 3.5MM kulaklık amplifikatörü adaptörü DAC Android telefon PC için MAC|Kulaklık Amplifikatörü| - AliExpress

Buna taktığında mikrofon çalışır mı bilmiyorum, ona göre al veya araştır. Çalışmıyorsa Xonar DG de olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuna bi bakarmısın?
Öyle bir sorun var mı bilmiyorum açıkçası, hiç duymadım. Çok sorun edeceğini sanmıyorum ama sipariş edip deneyebilirsin.

US $27.81 7% OFF|TempoTec Sonata HD tip C 3.5MM kulaklık amplifikatörü adaptörü DAC Android telefon PC için MAC|Kulaklık Amplifikatörü| - AliExpress

Buna taktığında mikrofon çalışır mı bilmiyorum, ona göre al veya araştır. Çalışmıyorsa Xonar DG de olur.

Öyle bir sorun var mı bilmiyorum açıkçası, hiç duymadım. Çok sorun edeceğini sanmıyorum ama sipariş edip deneyebilirsin.
Peki Cooler Master MH650 ile karşılaştırsanız hangisi dersiniz?

Geri
Yukarı