750 TL monitör tavsiyesi

Elsiyon

Hectopat
Daha fazla  
Satın aldığım bilgisayar için bir monitöre ihtiyacım var. (Bilgisayar: DA-SISTEM4)
Bütçem: 750 TL

Bu fiyata bu monitör alınır mı?

Monitörü kullanıyorum. Fiyatına göre mükemmel bir seçim olur. FreeSync özelliği yalnızca VGA bağlantısı ile kullanılabiliyor.
745TL

TN panel olduğu için tercih etmenizi önermem. Yukarıdaki monitör VA panel - 75 hz - 23.6 inç.

@Kaeyabashi Ürünü ne zamandır kullanıyorsunuz? Amd ekran kartına sahibim, FreeSync çok fark yaratır mı? Gamegaraj güvenilir mi?

@TeknoHe Daha iyi bir ürün yok gibi zaten, satın alacağım teşekkürler.
1 ay oluyor yaklaşık. Kötü bir tarafını görmedim şimdiye kadar, fiyatına göre dört dörtlük desem yalan olmaz. Game Garaj son derece güvenilir. Paketleme ve satış sonrası destek hizmeti takdir edilir.

@Kaeyabashi Teşekkürler :)

@20 Percent Aralarında farkı araştırdım ancak oyun için TN, görüntü kalitesi bakımından VA söyleniyor siz tam olarak neden VA öneriyorsunuz?

Oyun için aralarında tepki süresi bakımından bir fark olabilir onu da hissedebileceğinizi sanmıyorum. Sırf rekabetçi oyun oynuyorum ona göre monitör önerisi yapın derseniz zaten en az 144 hz monitör almanız lazım. 75 hz monitörde 1 ms - 3, 4 ms farkına takılmayın.
VA panelde renkler TN panele kıyasla daha canlı olur. Ayrıca görüş açısı da nispeten VA panelde daha iyi olur. Boyut açısından da ViewSonic modeli daha büyük. O da bence bir artı, küçük monitör isterseniz o başka tabi.

NCFUyUq6mRwnBTdRyBlo2I-GrbwvPOa8ATqTTmcXYZw.jpg

Geri
Yukarı