750 TL Mouse ve Mousepad Önerisi

kaankaya010

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba bir mouse almak istiyorum. Tabi bir tanede mousepad bütçem 750 TL. Oynadığım oyunlar, LoL ve CS:GO klavye olarak Razer Blackwidow Chroma'm var. Razer alınca Razer mamba veya ouroboros alasım geldi ama başka markalara da açığım. Peki Mouse ve Mousepad önerileriniz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynadıgın için tavsiyem Razer Deathadder Chroma. Bende de var gerçekten artilarini gördum. Mousepad olarak yer sıkıntın yoksa Razer Extended Speed Edition klavyenle beraber çok güzel bir kombinasyon olur.

Mouse olarak Razer Deathadder Chroma, Zowie mouseleri, Steelseries Rival 700 ürünlerine bakabilirsiniz. Mousepad olarak Razer Goliathus medium/large ya da Steelseries QcK+ ürünlerini seçebilirsiniz.

Mouse olarak Razer Deathadder Chroma, Zowie mouseleri, Steelseries Rival 700 ürünlerine bakabilirsiniz. Mousepad olarak Razer Goliathus medium/large ya da Steelseries QcK+ ürünlerini seçebilirsiniz.

Ben mouse olarak daha da kaliteli bir şey istiyorum Deathadder'da kaliteli tabi ama Razer'ın başka ürünler de var. Mesela Ouroboros veya Mamba hakkında düşünceleriniz neler ve baska markalar da olur. Sizce SteelSeries QCK+ mı Razer Goliathus mu?

Ben mouse olarak daha da kaliteli bir şey istiyorum Deathadder'da kaliteli tabi ama Razer'ın başka ürünler de var. Mesela Ouroboros veya Mamba hakkında düşünceleriniz neler ve baska markalar da olur. Sizce SteelSeries QCK+ mı Razer Goliathus mu?
Deathadder profosyoneller için üretilmiştir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı